Зізнаюся чесно — літо занурило мене в якесь блаженний стан, в якому ну зовсім не хочеться працювати і писати. Борюся, як можу. Але випадок, що стався днями, однозначно удостоюється нагороди «навмисне не придумаєш». Перш ніж ми підемо далі, маленька новина — у зв’язку з запуском нового майданчика хостинг-компанія Inferno Solutions пропонує 50% знижку на весь термін оренди будь-якого Linux VPS в Естонії тим клієнтам, які зроблять замовлення до 1 липня! Використовуйте код знижки EST50.

Отже поїхали. Пише мені на email один вебмастер, який веде досить цікавий блог, з пропозицією розмістити на upgoing.ru статтю, з кількома ссылочками на його ресурс. І хоча він знайшов мої контакти в Miralinks, вирішив заощадити комісію системи і звернувся безпосередньо. Дивно якось подумалося мені, хоча чого тут дивного, адже дійсно дешевше, хоча як по мені, так контролювати в Міралінкс зручніше. Я дав свою згоду, за умови, що стаття буде дійсно цікавою.

Проходить кілька днів і приходить стаття, хороша стаття. Починаю читати і розумію, що аж боляче текст до болю знайомий. Поліз перевірять в Excel свої записи і точно. Ось вона стаття — 10 популярних помилок в просуванні сайту, яка була опублікована на upgoing.ru 30 листопада минулого року. Ну і пишу я у відповідь: «Ти що охрінів, чи що? Мені надсилати мою статтю! ? Втім на рахунок моєї я трохи не правий, адже дану статтю я купив на Textsale, сподобалося назву. Хоча за правилами, я б вважаюся її правовласником, ну та це не важливо.

Розумію, що людина скоріше всього десь цю статтю добув, адже ніхто в здоровому глузді до такого приколу не додумається, так і блогер серйозний. У відповіді дізнаюся, що мовляв він теж її купив, але всього кілька днів тому. І тут я реально охрінів. Пипець думаю, що за дурниця творитися в Textsale, та й чи можливо таке?
Ось скрін покупки, який скинули мені —

Ну а ось те, що було куплено мною в листопаді:

На самому початку стаття злегка перероблена, десь поміняли місцями слова, десь трохи додали, але далі все майже повністю збігається. Знаю, що Miralinks статтю б точно не пропустила, але чому в текстсейле вона пройшла модерацію і була позначена як копірайтинг? У підсумку ми одночасно написали лист у систему, там перевірили і гроші повернули, тому що виявилося, що це не копірайтинг ? Але мені було цікаво, як взагалі подібне змогло статися і я почав копати далі. Так от, автора, якого ви бачите на другому скріншоті Valiop система забанила, і сталося диво — на світ з’явився автор «anton-sholohov». А тепер спробуйте вгадайте — які статті стоять на продаж у цього автора? Всі ті, які вже були продані Valiop і всі їх система пропустила. У цього автора я купив тоді ще 2 статті по форексу, так от перевіривши, виявив що вони стоять зараз на продажу textsale, з гордою позначкою «копірайтинг».

Походу внутрішня перевірка на плагіат в Textsale не просто кульгає, так що врахуйте це при роботі. Краще всього, як тільки купили статтю, перестрахуйтеся і перевірте її на унікальність. Пам’ятайте, що просування неминуче тільки тоді, коли дієш розумно.

Схожі записи

  • Так і розрив серця можна отримати 🙂
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru