Знаєте, що я вам скажу: «Найбільший прогрес у наших знаннях, спостерігається тоді, коли у нас щось йде не так, як хотілося». З одного боку, коли щось ламається, це завжди неприємно, особливо якщо це відбувається в самий невідповідний момент, а на жаль, так часто і трапляється. Але погляньте на це з іншого боку, адже такі ситуації приносять нам нові знання та навички, які знадобляться в майбутньому. Не має значення, де у нас з’явилися питання, освоюєте ви мережевий маркетинг, створюєте сайти або займаєтеся ніж-то ще будуть питання — чи знайдуться й відповіді. Півтора року тому я дуже добре знав, як налаштувати під себе Windows, всякі там точні налаштування служб, відключення зайвих і т. д. А ось зараз, коли знайомі, ні-ні та й поставлять питання по вінді, тільки починаю почухувати потилицю, намагаючись згадати, як це робиться. А все чому? Та тому, що в мене вже півтора року взагалі ніяких поломок в Windows не траплялося, працює собі ну і нехай працює. А от коли щось починає йти не так, то трапляється мозковий штурм і ми починаємо розшукувати десятки сторінок в пошукових системах, в пошуках потрібної інформації.

І ось в моє тихе і розмірене життя блогера, увірвався новий дизайн і відразу з’явилася купа питань, які потребують відповідей. Та як вам дизайн до речі? Сильно не серчайте за те, що деякі опції зі старого дизайну поки працюють трохи криво, не все відразу. І які ж ви скажете тут нові знання? Всього-то годинки три повозився з дизайном, а вже знайшов непоганий плагін для вставки PHP коду в віджети, раніше все якось потреби не було, а от зараз знадобився ? . Після того, як набридло лазити по стилям в пошуках потрібної колірної гами для Adsense, швиденько нарив собі одну корисну програмку і сам собі задав питання: «Ну і як я раніше без цього обходився?» І відразу ж так приємно стало від того, що десь підкірці щось корисне відклалося.

А ще, після таких от маленьких труднощів у налагодженні з’явилося кілька гарних таких бажань. По-перше, приділити час, для того щоб повозитися з різними шаблонами, кодами та іншими речами в яких поки слабо розбираюся. Ну а по-друге, проаналізувавши видачу за запитом «заробіток в мережі» вирішив, що пора мені почати рухатися далі і потихеньку вклинюватися в більш перспективну нішу «заробіток в інтернеті«. Подумати тільки, одне слово змінити, а кількість запитів виростає в десяток разів. Правда конкуреция теж зростає, але ж труднощі — це якраз те, що нам потрібно! ?
А що, хай буде такий маленький стимул, щоб увійти по цьому запиту в десятку, так що будувати плани теж потрібно.

Схожі записи

  • Навчися вірити в себе
  • Життя, тривоги, плани…
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?