На блозі вже писалося про траст сайту, який я вже давненько враховував при купівлі посилань на свої проекти. Чому враховував? Та тому, що сервіс, який для цього використовувався (Xtool.ru мене останнім часом розчарував. Заходжу я якось на днях, ну і заодно перевірив upgoing.ru на трастовий — 9-ка вже тримається тривалий час, але коли глянув на показник спамности то мене трохи удар не вхопив :

Моєю першою реакцією була думка що блог знову зламали, а що ще прийде в голову, коли ти знаєш що посиланнями особливо не барыжничаешь, в Сапі і їй подібних не береш участь. Причому завжди до цього Xtool ніколи не показував спамность, а тут бац і крапка. Ну цікаво ж, звідки вітер то дме. Причина походу криється в даних які xtool став отримувати від solomono, а дані ці, м’яко кажучи, так собі. Судіть самі на upgoing.ru показує 561 донор, в той час як акцепторів цілих 1462. Ну думаю, що при всьому бажанні на 450 статей не може бути стільки вихідних посилань, враховуючи що я рідко ставлю більше 2-х, а тому треба б розібратися.

А справа в тому, що мало того, що Solomono враховує всі посилання закриті nofollow, наприклад коментарі, так він ще й видає такі речі:

Якщо у вас на блозі стоять соціальні кнопки, якісь сквознячки, нехай і ув’язнені в nofollow, то будьте готові, що і вас запишуть в спамний. Не вірите?
Заради інтересу поліз перевіряти Шакіна, який нещодавно написав, що за весь час ведення блогу, не написав ні однієї рекламної статті ? І що ж я бачу:

Як бачите Xtool вважає, що Михайло серйозно барыжничает посиланнями ? Потрапили в їх число і багато відомі блогери, просто не хочеться кидати сюди купу скрінів. Для мене стало ясно одне — більше Xtool при аналізі придатності сайту в якості донора я не використовую.

Ну і зовсім мене добило, коли почав перевіряти траст офіційних сайтів президентів. Якщо з сайтом президента РБ все тип-топ, то ось за kremlin.ru сервіс видав забійну інформацію:

Думаю, що проблема не в яндексі, який теж любить радувати нас всякими глюками. До речі, посилання в тему, про помилкові відмови в Метриці, як бачите, не скрізь все буває гладко. Просто неприємно, коли тебе записують до числа злісних посилань-бариг і вішають ярлик спамности.

Ну а як ваш бложік? Не в числі спамний?

Схожі записи

  • Траст сайту. Облік трасту сайту при купівлі посилань