Ну чтож, пора продовжити нашу епопею, про те, як створити свій власний сайт. Ви вже знаєте, як завести гаманець Webmoney, купили собі домен для сайту і вже копаєте землю, в очікуванні наступного кроку. А тепер нам належить важка задача — вибір хостингу. Чому, запитаєте мене важка? Та тому що вибір завжди важкий. От якби було всього 2-3 хостингу, то і вибрати хостинг було б набагато легше, а спробуй тут вибери, якщо їх сотні :)).

Ну перш ніж ми відповімо на питаннячко як вибрати хостинг, давайте визначимося, що це за фрукт такий, під назвою хостинг. Ще вчора для мене це слово було в дивину, як і для багатьох блогерів, а сьогодні я відкриваю для себе все нові і нові можливості.

Хостинг — послуга з розміщення сайту на сервері хостинг-компанії. Т. е хостинг-провайдер, або хостинг-компанія (як вам зручніше) розміщує ваш сайт на своїх серверах, виділяючи вам під ці цілі певний дисковий простір, плюс повний пакет послуг по підтримці працездатності і функциональнальности сайту.

Хостинг може бути платний і безкоштовний. Але, самі розумієте, джерелом доходу безкоштовного хостингу є реклама, яку він буде розміщувати на сторінках вашого сайту у вигляді тексту, банерів ну і т. д. Особисто мені не хочеться бачити чужу рекламу на своєму сайті, тому мій вибір однозначно упав на платний хостинг. А от з вибором конкретної хостинг-компанії довелося попотіти. Вибір хостингу утруднюється тим, що хостинг-компаній досить багато, а коли очі розбігаються від пропозицій, то і вибір зробити досить важкувато.

При виборі хостингу зверніть увагу на:

— перелік надаваних послуг;

— ціна послуг, що надаються;

— якість послуг і зручність роботи. (Контакти, техпідтримка та інше).

Адже про кожному хостингу можна знайти безліч інформації в мережі. Пройдіться по блогам, форумам, якщо і спливав негатив про той чи інший хостинг, то ви обов’язково знайдете його, як і позитивні моменти.

Пам’ятаю, що свій перший сайт, я розмістив на RUWEB — просто скористався порадою, знайомого блогера. Спробував, так і розмістив на ньому ще парочку сайтів. Ну і тариф в 2-2,5$/міс, при виділеному IP — не така вже й велика ціна. Ціна підніметься, лише в разі зростання популярності вашого сайту, так як доведеться збільшувати розмір трафіку. Ну це блог поки тягне 3,5 долара в місяць. Можна вибрати безкоштовний тестовий період 1 місяць, ну а якщо не сподобається, то зробити ноги :)). Ну в будь-якому випадку у мене поки нарікань до цього хостингу немає, крім одного — якщо сайт переступає планку в 300-400 хостів на добу, то тариф різко підростає, а анлим по трафіку вони поки ще не ввели.

Якщо ви виберете рувеб — то для початку раджу вам не брати великий траф. Оберіть метрів 60 місця, ну і трафік десь близько 800, ну і звичайно підтримаю PHP і mySQL, це потягне в місяць 1,6 зелененькі ну і якщо берете виділений IP, то ще один долярик. Може це для когось і дорогувато, але по мені, так в самий раз і швидкість завантаження сайтів завжди на висоті.

Ще один хостинг-провайдер на якому я розмістив один зі своїх блогів — Eskhosting, на ньому я вирішив зареєструватися в якості експерименту, так і тому, що тарифи на обслуговування на досить низькому рівні. Якщо наприклад, вибрати стандартний тарифний план — Блог хостинг, то за нього доведеться проплатити всього 4,12$/міс, якщо проплатити відразу на рік. Але за це ви отримуєте в своє розпорядження 1Гб дискового простору і 30Гб щомісячного трафіку. На одному такому тарифному плані можна сміливо розмістити 5 сайтів і то я думаю містечко залишиться. Ну або парочку добре відвідуваних блогів. У будь-якому випадку економія виходить пристойна. Але з-за того, що екхостинг став користуватися популярністю — швидкість завантаження сайту трохи менше, ніж на тому ж рувебе. На жаль — витрати популярних хостингів. Це поки зупиняє мене, щоб перенести на цей хост інші свої проекти. Але думаю найближчим часом ситуація повинна вирівнятися, так як хостинг дійсно серйозний.

Приємно здивувала швидкість, з якою служба підтримки відповідає на запитання. Доступна і можливість підтримки чату, що взагалі досить зручно. Якщо ви надумаєте перенести блог з іншого хостингу, то фахівці екхостинга зроблять це безкоштовно — приємна така можливість, на рувебе за цю послугу доведеться трохи доплатити. Також досить зручна панель управління З-panel, хоча про панельки я думаю напишу в наступній статті, коли будемо встановлювати на хостинг вордпресс.

Що до мене, так мене поки влаштовують і рувеб і екхостинг, адже у кожного є свої певні переваги. Про вибір інших хостингів писати поки не буду, так як не спробував особисто, але в будь-якому випадку при виборі хостингу не поспішайте. Почитайте відгуки інших блогерів, тут постійно рух. Деякі вже випробували по 3-4 і більше хостингів. Як бачите я поки що працюю тільки з двома :)). Якщо по початку, ціна за трафік не має особливого значення, так як відвідуваність блогу буде на низькому рівні, то у міру зростання популярності вашого блогу, зміняться і пріоритети :)).

Ось і я, маловідвідуваній проекти тримаю на рувебе, в той час, як починаю замислюватися про перенесення відвідуваних блогів на екхостинг.

Вас цікавить нерухомість? Немає нічого дивного, адже нерухомість завжди в ціні. Немає можливості купити, доводиться орендувати. Надумаєте пожити трохи в першопрестольній, тоді оренда квартир в москві без посередників — підібрати житлоплощу, за своїм смаком, буде не важко.

Схожі записи

  • Безкоштовний хостинг – підводні камені
  • 7 якостей безкоштовного хостингу для сайтів
  • Безкоштовний хостинг, на що варто звернути увагу
  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Який хостинг кращий?
  • Огляд популярних CMS – вибираємо движок для сайту
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?