Доцільність створення власного сайту вже не викликає стільки питань, скільки їх було раніше. Бізнесмени, креативні люди, що володіють цінною інформацією, політики, громадські і комерційні організації, всі розуміють важливість і корисність свого інтернет-представництва. Але є ще й ті, хто вважає за краще працювати по-старому, так би мовити, не усвідомлюючи навіть базові переваги, які може дати свій сайт в Мережі. Хоча навіть базових функцій повинно вистачити, що переконати самого упертого консерватора.

В першу чергу, власний веб-сайт – це імідж в очах потенційних клієнтів і просто зацікавленої в інформації публіки. У цьому плані, розробка сайтів для приватних осіб і компаній базується на зовнішньому оформленні ресурсу. Так, персональні сайти спрямовані на ознайомлення інтернет-спільноти з одним конкретним людиною, тому і інформація тут представляється у властивому цьому виду сайтів вигляді. А ось для компаній, які хочуть надати інформацію користувачеві про своєї продукції, при цьому витратити мінімальні кошти, ідеальний варіант – сайт-візитка. Всього пару сторінок такого сайту виконують дуже великі завдання, серед яких головною є – залучення потенційних споживачів.


Крім того, сайти виконують ще й потужні маркетингові функції, які спрямовані на реалізацію продукції фірми. Тут теж є кілька варіантів використання ресурсів, які спрямовані на різні цілі. Наприклад, інтернет-магазини дають можливість відразу реалізовувати зацікавленій клієнта продукцію фірми. А ось для серйозної компанії, яка займається збутом великих партій продукції і повинна надати своїм клієнтам або партнерам максимум інформації, краще замовити сайт корпоративної спрямованості. Для рекламування свого товару цілком достатньо і промо-сайту, де можна проводити акції, розіграші та інші програми по стимулюванню збуту.

А для громадських організацій, міських адміністрацій або політичних партій краще обзавестися інформаційним порталом. Якщо такий сайт правильно розвивати, то можна досягти дуже високих показників відвідуваності, що, безсумнівно, приверне до себе суспільну увагу. Але для утримання таких сайтів доведеться пристойно витратитися, так як на інформаційному порталі повинні функціонувати різні сервіси, зміст яких дороге: поштові агенти, стрічки новин, сховища файлом і багато іншого. Загалом, консерваторам є над чим поміркувати. Інтернет – потужний інструмент для розвитку бізнесу і донесення необхідної інформації широкій публіці, нерозумно не скористатися цим інструментом.

Схожі записи

  • Інтернет-сайти для бізнесу