Компанією Adobe широкої громадськості була представлена нова версія який вже встиг стати легендарним графічного редактора Photoshop CS6. Перше, що кидається в очі, — це інтерфейс. Тема оформлення стала темною, наближеної до чорного кольору замість звичного сірого відтінку. Однак фон можна змінити за допомогою гарячих клавіш на будь-який з 4-х запропонованих варіантів. Крім основної теми доступно також часткове зміна колірного оформлення програми, для чого потрібно клацнути правою кнопкою по робочій зоні, вибравши з меню відповідне оформлення. Там же є пункт, за допомогою якого здійснюється перехід до палітри для вибору будь-якого кольору оформлення.

Враховуючи часте застосування коригувальних шарів Photoshop CS4 для вибору будь-якого інструменту і підготовки його до роботи була інтегрована панель «Корекція», яка мала один значний недолік: створення нового коригуючого шару супроводжувалося виникненням його властивостей. Тому, щоб з її допомогою створити новий шар налаштувань, потрібно було активувати на панелі шарів звичайний шар. У зв’язку з цим, нову версію Photoshop купити варто хоча б тому, що в CS6 вищеописаний недолік відсутній. У ньому панель «Корекція» використовується для додавання нового коригуючого шару, а властивості шарів переведені на відповідну панель «Властивості». Завдяки цьому можна додавати шари налаштувань в будь-якій кількості. Крім коригуючих шарів панель дозволяє працювати з масками.

В Photoshop CS6 додано шістнадцятий коригувальний шар «Пошук кольору», необхідний для зміни на зображенні квітів. Таким чином, цей шар дозволяє робити зображення з певним настроєм, наприклад, з відтінками весни або при місячному освітленні. Крім того, розробниками було покращено інструмент «Піпетка». Якщо раніше за допомогою піпетки можна було використовувати лише відтінки з вибраного шару або з усіх верств, тепер можна вказати колір вибраного шару або того шару, який розташований під ним, або ж із сукупності шарів, причому без урахування змін, внесених коригуючими шарами. У новій версії була вирішена ще одна важлива задача – додана можливість одночасного редагування кількох шарів, а також поліпшена робота зі стилями шарів, додані нові фільтри та ін.

Купити ліцензійний Photoshop CS6 компанія-розробник Adobe рекомендує в інтернет-магазині store.softline, який належить головному постачальнику програмного забезпечення Adobe та інших світових лідерів ІТ-ринку компанії Софтлайн. Softline за довгі роки роботи зарекомендувала себе в якості надійного та обов’язкового ділового партнера, удостоєна вищими статусами партнерства не тільки Adobe, але і Microsoft, Autodesk, Corel, «Лабораторії Касперського» і багатьох інших. Широка представницька мережа дозволяє доставити замовлений продукт в найкоротші терміни в будь-який населений продукт Росії.

Схожі записи

  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Програма Rapid Typing Tutor. Халявне методу навчання сліпий друку
  • Програма для розкрутки сайтів — яку вибрати?
  • Як скачати відео з YouTube
  • Полегшуємо життя в Sape плагіном Вебмастер SAPE