Життя багатьох інтернет-користувачів тепер чітко ділиться на оффлайн і онлайн, причому ще невідомо, яка з них займає більше часу. Що ви робите в першу чергу, коли встаєте з ліжка вранці? Багато хто, в тому числі і я, натискають кнопку завантаження на системному блоці. Де ви п’єте, свій ранковий кава, на кухні або за комп’ютером? Якщо на кухні, то ви щаслива людина, інтернет вас ще не сильно затягнув. Хоча, не особливо вважаю, що я повністю занурився в онлайн, адже я не лажу тупо по видосервисам, дивлячись всі ролики без розбору, не шастаю по порносайтах і т. д. я просто намагаюся побудувати свій маленький бізнес в мережі. Тому безпека для мене не є порожнім звуком, адже без неї на жаль в мережі вже ніяк.

Трояни, черв’яки, підбирачі паролів і інша хрень, якої сповнена мережа, ніколи не дозволить забути про безпеку, адже якщо просто закрити очі на ці речі, то в один прекрасний день, можеш залишитися і без паролів, без сайтів, а на гаманці webmoney, будуть красуватися нулі.
Але, нерозумно було б дбати про безпеку в мережі, начисто забувши про оффлайн, про наше реальне життя. Адже тут теж повно всякого шпигунського пз, ЗА допомогою якого можна заволодіти вашою особистою інформацією. Приховані видокамеры, жучки, прилади дозволяють прослуховувати розмову на великій відстані і т. д. — ось далеко не повний перелік того, що може нас очікувати. Якщо у вас немає успішного бізнесу, немає секретів, про цих страшилках можна забути, от тільки ніхто не захоче пустити когось у своє особисте життя, а це зобов’язує нас подумати про безпеку.
Адже існують прилади, які здатні виявляти підслуховуючі пристрої (bughunter.ru), та й коштують вони не так вже і дорого, плюс до того, можна придбати подавители стільникових (щоб дружина не базікала будинку, багато по телефону ? ). Не хочете, щоб важлива розмова була записана на диктофон, ну що ж, тоді прихопіть на важливу зустріч пригнічувач диктофонів. Переживаєте, за дорогу машину, що стоїть перед будинком, тоді додайте до сигналізації ще парочку відеокамер і спіть собі спокійно. Ну і звичайно не базікайте зайвого по телефону, не має значення стаціонарний він або стільниковий, адже і той, і інший можна прослухати.

Як бачите, і в онлайні і в офлайні можна грамотно організувати свою безпеку, благо корисних приладів, скриптиков, плагінів, антивірусів і іншого, іншого, на даний момент у продажу вистачає. Головне, це розуміти те, що наша безпека в наших руках! Не розраховуйте на «авось» що все обійдеться, просто зробіть те, що в ваших силах.

Схожі записи

  • 10 міфів про захищеності вашого комп’ютера від злому.
  • Система безпеки від комп’ютерних загроз
  • Злом в Контакті, робимо висновки.
  • Очевидні переваги антивіруса Битдефендер
  • Спасибі хакеру за дешеві уроки.
  • Впровадження шкідливого коду або як на мене хотіли підняти ТИЦ
  • Про безпеку в мережі