Схоже часи коли про ящик можна було забути на півроку, а потім відкрити і подивитися що ж туди прийшов, підходить кінець. Не знаю як на інших сервісах, а ось на Mail.ru вирішили поміняти правила користування поштою. Раніше, щоб не втратити поштової скриньки, досить було раз на півроку заглянути на нього. Тепер цього не просто мало ? — згідно з новою угодою, Mail.ru може відібрати у вас поштову скриньку якщо ви протягом 3 місяців не писали листів ?

Ви часто пишете листи? Особисто у мене є на Mail.ru кілька ящиків, які я використовую тільки для підписки, туди падає підписка по милу, плюс підписка на коментарі, ну і я періодично заходячи туди, просто розгрібають завали. А ось тепер мені доведеться писати листа з скриньки на скриньку — від молодці, додали геморою користувачам. Хоча може воно і правильно — скільки адрес пішло, під всякі прогони по каталогах, хоча через півроку їх і так видаляли через неактивність. От і думай — проти кого спрямована така зміна.
А ви як вважаєте?

Бажаючим розбагатіти в мережі — раджу відразу ознайомитися з тим можна заробити на кліках — заощадите купу часу, не раз вже писав про це ?
Ну як говоритися повторення — мати навчання!

Схожі записи

  • Відео відповідь на питання читачів 1
  • Як підписатися на RSS
  • Читання RSS — сервіс для просунутих.