Вже довгий час, всім бажаючим почати свій шлях заробітку в інтернеті, радив звернути увагу на поштовик Вмайл, благо репутація у нього була нормальна. Скажу більше, це був єдиний сервіс подібного роду, який я взагалі радив новачкам. Але ситуація докорінно змінилася, після того, як мене тупо кинули, і тепер wmail відгуки поповнилися ще одним незадоволеним вебмайстром. Вам цікаво що трапилося? Ну що ж, тоді давайте по порядку.

Багато хто помітив, що я практично не писав статті останні півроку, не вдаючись в подробиці, скажу що раз не писалися статті на блозі, то тим більше не було часу заглядати на різні біржі і сео-сервіси. Але ось настав час повернутися, потихеньку почав занурюватися в інтернет. Десь з пару тижнів тому виникла необхідність у виведенні певної суми грошей з мережі і я почав ходити від біржі до біржі, від партнерки до партнерці. Одним словом скрізь, де було хоч кілька рефераллов, які могли за ці півроку принести певний прибуток. Скрізь я знаходив приємні цифри, скрізь крім Вммейл ? Коли я спробував зайти, то система взагалі відмовлялася мене пускати видаючи що аккаунта в природі вже не існує. Потім запустився процес відновлення облікового запису і нарешті мої спроби входу увінчалися успіхом.

6 місяців тому я був в топ 10 wmmail за кількістю залучених рефераллов, багато хто навіть зверталися з проханням повісити на час банер або посилання на певні сторінки, які давали значний трафік на цей поштовик. Навіть зараз, через півроку нічого не роблячи в день на вммейл через мене приходить кілька осіб (рефераллов). Ну думаю, було 700 з копійками рефералів, ще штук 300 за цей час має набігти, трохи грошей залишалося на балансі, плюс те, що вони повинні заробити. Приготувався споглядати приємну цифру, а у відповідь:

Коротше спостерігаю нульовий баланс, та трохи більше двохсот рефераллов. Ого-го собі думаю, з якого такого дива мене так прокинули. І ніби як все по закону, в межах прописаного правила:

— Аккаунт учасника, не проявляє активності у протягом 3 місяців, видаляється з втратою всіх коштів на рахунку без пояснення причин.

Найцікавіше, що я не зміг пригадати в якому ж році там реєструвався, так давно з ними працюю, а вже про те, щоб я ще й правила пам’ятав… ? Коротше написав адміну, мовляв, увійдіть в положення, адже не останній я людина для системи, раз у топ-10 за кількістю залучених рефов був. На що була отримана відповідь:

За відновлення облікового запису звичайно спасибі. Окреме спасибі за те, що навіть залишили мені 200 рефераллов, яких не встиг ніхто купити. Звичайно це не тисяча, але зате цілих пару сотень ? Потім написав, щоб хоч сказали скільки грошей було точно, щоб можна було хоч збиток підрахувати:

Запам’ятали фразу, що вся статистика зберігається лише 3 місяці, а потім видаляється? Можливо адмін не в курсі, але я з легкістю виявив свої завдання, які повинні були б вийти:

Виявив я і те, що за час моєї відсутності було залучено 67 рефераллов, це звичайно не 300, на які я планував, але інформація все одно є, хоча її як б бути й не повинно, адже статистика видаляється ?

Помилився адмін і з тим, що я нібито міг вивести всі гроші перед тим як запустити акаунт ? Інформацію адже теж не склало труднощів знайти, бо хто шукає, той завжди знаходить:

Не склало труднощів скласти те, що я ввів в систему і все, що було отримано з рефералів, а потім з цієї суми відняти все, що було витрачено на конкурси та завдання. Виявляється, що навіть з урахуванням тих рефераллов, які залишилися виходить, що баланс повинен бути 95$. Але це з урахуванням того, що зараз значитися тільки 250 рефералів, а їх повинно бути набагато більше.

Спочатку я написав в заголовку, що вммайл кинув мене на 1000$, але потім перерахував все і вирішив зменшити цю суму вдвічі, щоб ніхто не звинуватив мене у надмірній упередженості. Адже якщо продати всіх тих рефераллов, яких система нібито «передала іншим користувачам, то сума вийшла б досить і досить пристойною, хто знає, може бути вийшло б набагато більше п’яти Франклинов.

Тепер що стосується мого відкликання про Вммайле. Хтось скаже, ну подумаєш, так вийшло, адже поштовик працює вже довго і ще стільки ж проживе. Гамма теж жила довго (хто інвестував той зрозуміє), але вона канула в небуття не так давно, а втрати народу обчислюються мільйонами доларів. Так от, якщо Wmmail так став чинити з тими, хто приводить до нього активних користувачів, з рекламодавцями, вводившими в систему свої кровні (зауважте, за весь час я не вивів з вммайла ні цента) — то поштовик приречений. Особисто я вирішив створювати нові замовлення на Liked.ru туди ж і направляти тих, хто буде в мене питати про початковому заробіток в мережі.

Як бути з тими, хто працює з Вммайл.ру? Працюєте і продовжуйте працювати, тільки намагайтеся не тримати великих сум на балансі, ну і завжди пам’ятайте, що трапитися може всяке. Тим більше, що блокування акаунтів, без пояснення причин, як виявилося, не так вже й рідкісні.

P. S. А може у вас теж було щось подібне? Тоді можете поповнити wmmail відгуки, якими б вони не були.

Схожі записи

  • Wmmail.ru. Заробляємо і раскручиваемся з wmmail.ru