Ух, а літо дійсно видався трохи жарковатое. І якщо за вікном температура пішла трохи на спад, то на просторах мережі навпаки стає тільки гарячіше. Один конкурс змінює інший і навіть не знаєш про що писати і де брати участь. Ще не встиг вирішити, в якій номінації брати участь у конкурсі «Помацай Пінгвіна за 10000$», як попався на очі конкурс ActionPay — CPA партнерка в якій зареєструвався порівняно недавно, в пошуках так сказати кращих пропозицій, з конвертації жіночого трафіку.

Пару слів про конкурс, от до речі його сторінка. Він стартував 11 липня, так що той хто в цій темі варитися може цілком прийняти участь. Триватиме він рівно місяць, до 11 серпня.

Смачні призи ?
1 місце — iPhone 4s і iPad 3 на 64 Гб кожен – дістануться тому партнеру, який зробить найбільшу кількість замовлень.
2 місце — iPad 3 на 32 Гб.
3 місце — iPad 3 на 16 Гб.

В акції беруть участь наступні офферы:

Ефективна методика схуднення RU
Ефективна методика схуднення KZ
Ефективна методика схуднення MD
Целюліту немає http://cellulitu-net.su/ UA
Стоп,целюліт http://stop-cellulitu.ru/ UA
Відновлення молодості RU
Практика жіночого гіпнозу RU
Збільшення грудей RU
Збільшення грудей KZ

Як бачите тематика в основному та, в якій трафік добути не так вже й складно, за що спасибі нашим допитливим і чарівним жінкам, які ласі на подібні пропозиції ?

Чи Буду я брати участь? Однозначно ні, тому що розумію що зі своїми 1,5 тисячами жіночого трафіку в трійку явно не увійду, а в арбітраж трафіку я поки не сильний. Ну а тому, хто здатний залучити пристойний трафік, цілком можна спробувати забрати дещо із запропонованого.

Мене більше цікавлять самі пропозиції, які як мені здається повинні непогано монетизуватися, причому не тільки влітку. А якщо врахувати те, що винагорода за кожен оформлений замовлення може доходити до 400 рублів, тобто зайвий привід задуматися і відірвати свій зад від дивана, вимкнути телевізор і взятися за роботу.
Ось пропозиції які можуть бути дуже цікавими:

1. Відновлення молодості — Нашим милим дамам можна пообіцяти наступне: Унікальна, не має аналогів методика по боротьбі зі зморшками будь-якого типу, як мімічних, так і вікових. Ви дізнаєтеся, як боротися зі зморшками. Вам стануть доступні секрети фейсформинга. Також ви дізнаєтеся про те, як правильно доглядати за шкірою обличчя, і про те, як правильно харчуватися, щоб шкіра залишалася молодий. Зупиніть хід часу. Скажіть «ні» зморшками.

2. Практика жіночого гіпнозу. На цей раз впарювати ми будемо методику, як нами мужиками можна управляти ? Хоча мені здається, що багатьом жінкам це і не потрібно, на них і так глянеш і думки плутаються.

3. Збільшення грудей. Компанія розділена на дві, приймається трафік з Росії і Казахстану. Ну тут все зрозуміло, озирніться навколо і ви зрозумієте що чимало дівчат не проти збільшити свої груди 2-го розміру, так чому б їм не допомогти поповнити ваш гаманець ?

4. Схуднення. Ну тут взагалі мені здається клондайк, а обіцянки: Методика «25 кадр. Супер-фігуру без дієт і тренувань» Ви схуднете на 10-15 кг без дієт і тренувань у перший місяць, отримаєте відчутні результати вже через 2 тижні! Ну і так далі. Головне — що можна жерти все хочеш, 25-й кадр все виправить ?

5. Стоп целюліту. Спробуємо продати диск дамам постарше, з унікальною методикою. отримає інформацію про причини виникнення целюліту, основних помилках при боротьбі з ним і унікальне керівництво щодо вирішення проблеми целюліту.Завдяки простим і доступним методам ви назавжди позбудетеся від целюліту, досягнете ідеального стану шкіри вашого тіла.

Коротше всі ці компанії, які я хотів би випробувати можна об’єднати однією фразою:

Дай жінці те, чого вона хоче!

Причому в нашому випадку милі дами нам ще за це і приплатят ?

Схожі записи

  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!