Яким повинен виглядати справжній сучасний так званий СДЛ або сайт для людей? Взагалі, останнім часом поняття «людського» сайту сильно спотворилося. Тепер багато хто вважає себе власником справжнього СДЛ, якщо замовили півсотні статей рерайта і унікальний дизайн. Але це зовсім не так.

В SEO-співтоваристві поступово усталився стереотип, що хороший сайт повинен бути наповнений контентом з унікальність понад 90%, бути оптимізований, мати симпатичний дизайн і все. Тому багато хто просто замовляють створення цих складових сайту, а потім дивуються, що їх сайт не вважають за цим «людським».

Адже спочатку поняття СДЛ означало сайти саме корисні для людей. Ресурси, де даються практичні поради щодо вирішення проблем, які можуть бути написані і не копірайтерами, а такими ж людьми, але вже мають досвід у цій справі. Подібні проекти не обов’язково повинні мати уникализированный дизайн. Простого мінімалізму без кольорових елементів буде достатньо. Як приклад можна подивитися тут. Відвідувачі прийдуть туди за потрібною(!) інформацією, а не за пачкою отрерайченных статей.

Але створення таких сайтів часто невигідно, тому що прибуток це не те, для чого існують ці сайти. Ні, монетизація, звичайно, можлива і навіть потрібна, але тільки після хорошого просування серед людей. Але все ж пріоритетна мета таких майданчиків – надати відвідувачу потрібну інформацію.

Але сучасні seo-шники часто ставлять хрест на долі таких сайтів, коли починають просувати свій ресурс, який подібної цінності не представляє. І вони виходять в топ, забирають левову частку відвідувачів у справжніх СДЛ.

Де ж вихід із ситуації? А вихід один – оптимізувати свої людські сайти, просуватися в пошуковій видачі цілеспрямовано. З великою кількістю унікального контенту це дасть хороший результат.

Які ж поради можна дати, щоб обійти інших? Давайте подивимося:
— Консультуйтеся. Не намагайтеся зробити все самостійно шляхом вивчення матеріалів. Знайдіть розбирається в даній області і задайте йому кілька запитань.
— Форуми. Існує кілька великих форумів на SEO тематику. Використовуйте їх, задавайте питання там. У 99% вам дадуть відповідь.
— Не лінуйтеся. Не «забивайте» на оптимізацію сайту. Якщо грамотний seo-шник може обійти справжній СДЛ лише з допомогою оптимізації, то маючи цей СДЛ з оптимізацією, у вас буде можливість піднятися дуже високо, а значить отримати більше відвідувачів. А до цього прагнути будь-який сайт.

Схожі записи