Так і хочеться написати відому фразу «Крига скресла, панове присяжні засідателі, крига скресла». До чого це я? А до того, що я дуже позитивно сприймаю посилення конкуренції серед систем просування сайтів в інтернеті. Тому, що коли тобі не подобається одна система, ти просто посилаєш її подалі і йдеш в іншу. У результаті конкуренції зростає набір послуг для вебмайстрів і оптимізаторів, що не залишає байдужими ні тих, ні інших.

У середовищі оптимізаторів, просування статтями користується великою популярністю і тому є безліч причин. Оптимізатор розміщуючи статті повністю впевнений в тому, що посилання добре вписані в тіло статті, а не просто стоять в самому кінці, як вартові. За рахунок цього, вони в очах пошуковиків стають більш природними, а такі посилання любить і яндекс, і його заморський брат Google. Те, що кошти за розміщені статті, консервуються на тривалий термін, ще більше додає впевненості, що стаття не зникне через тиждень, як тільки гроші будуть сплачені.

Ну а вебмайстрам взагалі халява, тут тобі і безкоштовний контент для сайту, та ще й бабло за це дають! Правда конкуренція серед майданчиків теж суттєва, так що хочете грошенят — працюйте над своїм проектом, збільшуйте показники ТІЦ і PR, відвідуваність і авторитетність. Тоді і замовлення потечуть до вас повноводною річкою, а не ледве пробивається крізь пісок, струмочком.

До списку систем розміщення статей, з яким я працюю, зовсім недавно додалася HiText — контент система, якій вдалося реалізувати багато побажання вебмайстрів і оптимізаторів. Зареєструвавшись в системі, одразу ж поліз в розділ для оптимізаторів, так як саме його збирався використовувати у першу чергу, розмістивши для початку з десяток статей і подивитися за ефектом.

Hitext очима оптимізатора

Приємні моменти:
— Зручний фунционал.

— Пошук майданчиків. До таких показників, як ТИЦ і PR ми вже звикли, адже вони присутні в будь-якій системі. Але в HiText я знайшов, то чого мені постійно не вистачало — угруповання по відвідуваності і віком сайту. Адже вибираючи майданчик для розміщення статті, завжди в першу чергу, дивлюся саме на вік і відвідуваність, ну і потім дизайн, і т. д. Наявність ТІЦ у сайту, не дасть вам гарантії, що він не закриється, або не потрапить в бан через пару місяців або пів-року. А ось якщо сайт вже прожив 3 роки, та ще й відвідуваність у нього хороша для своєї тематики, то зрозуміло, що і шанси на тривале життя такого майданчика в рази вище. В додаток до цього оптимізатор бачить ще багато інформації по вибраному сайту: індексація в пошукових системах, наявності в каталогах, Alexa і т. д.
— 200 днів. Кошти сплачені за розміщення статті блокуються на 200 днів, що саме по собі більш ніж достатньо.
— Моніторинг цілісності статей. В системі існує спеціальний сервіс для моніторингу статей, які ви розмістили на інших майданчиках. Якщо бот при черговому обході виявить, що розміщена стаття недоступна, або порушена цілісність, то ви про це відразу ж довідаєтеся.
— Моніторинг ключових запитів. Розміщуючи статтю ви можете вказати ключові слова, використовувані в статті.
— Наявність банку статей. Не виходячи з системи можна купити придивилася статтю.

Що не дуже сподобалося:
— В систему приймаються сайти продають посилання на біржах посилань, таких як Sape і подібні їй, хоча до таких сайтів і застосовується понижуючий коефіцієнт. Для просування СДЛ, хочеться в першу чергу мати справу саме з СДЛ, а не відсіювати гори сміття в пошуках потрібної майданчики. Хоча фільтр відвідуваність дуже навіть допомагає, але все-одно доводиться придивлятися до сайтів більш уважно.
— У банку статей, немає вказівки ціни за 1000 знаків, доводиться діставати калькулятор. Дрібниця звичайно не суттєва, але доставляє зайві клопоти. Але, з іншого боку, сподобалося наявність інформації про дату додавання статті в систему. Погодьтеся, якщо стаття висить рік і її ніхто не купив, то це вже дає певне уявлення про якість.

Hitext очима вебмастера

Тут у мене поки що одні плюси:
— Усі статті проходять жорстку модерацію, так що якщо до вас надійшла заявка на розміщення, то можна бути впевненим в тому, що вона унікальна.
— Не потрібно встановлювати код. Система HiText влаштована так, що сайт не потрібно встановлювати ніяких скриптів/кодів, а це зводить до мінімуму можливість санкцій з боку пошукових систем. Природно, якщо ви будете дотримуватися тематичності розміщених статей.
— 3 варіанти публікації: автоматичний, напів-автоматичний і ручний. При автоматичному способі, робот авторизується у вас на сайті і додає статтю самостійно. При напівавтоматичному розміщенні, робот авторизується, додає статтю, але не публікує її. Від вас лише потрібно перевірити її, опублікувати і дати системі знати, що стаття розміщена.

Втім, один мінус все-таки є: хотілося б всі гроші відразу ? , а так доводиться споглядати їх щоденне нарахування. Але те, що для вебмайстра мінус, то для оптимізатора досить жирний плюс. Ну і ще помітив одну річ — початкові абзаци статей виставлених на продаж, нічим не захищені від тупо копіювання, хоча б кракозябры які вставляли, не варто давати зайвий унікальний контент, для сателлитчиков.

Ну а так в цілому, моє перше знайомство з HiText пройшло на ура, сподіваюся, що і подальша робота з системою буде приносити позитивні емоції. Чого бажаю і Вам.

Для тих, хто ще не знайомий з цією системою пропоную

зареєструватися в HiText

і перевірити все самому.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?