Думаю, що багато блогери, особливо початківці, стикалися у своїй практиці з тим, що коли вибрав підходящий для себе шаблон, раптом виявляєш що в футері стоїть купа посилань. А ну дуже не хочеться, щоб були там ліві посилання, ладно там якщо автор шаблону попросив би послатися на нього, так це завжди будь ласка, а так, як то не хочеться бачити це добро при кожному завантаженні. Раджу прочитати ще статтю про те, як можна потрапити в бан через завантаженої безкоштовної теми вордпресс. Буває, що й ні як-би посилань, але вони є ? просто вони невидимі для ока, ось такі теми реально стають небезпечні. Чому так роблять? Ну чому б не підняти тіц ( а чи потрібен він вам?) таким ось не зовсім добрим способом?

Як давно я вже стикався з кодуванням в футері, але тоді зміг її забрати методом наукового тику, хоч і не знав як розкодувати. І ось пару тижнів тому я завів новий блог на фінасово тематику і почав підбирати шаблони. Ну і як на зло, всі з кодуванням. Перша кодировочка, на перевірку виявилася старою знайомою, яку в перший раз мені обійти не вдалося, мала вона вигляд:

Як виявилося мій футер був закодований ажно 60 разів. Після раскодировки і зміни коду розмір файлу футера зменшився в 12 разів. А адже це все навантаження на двигун і нехай не так багато, але в моєму випадку це зайві 10кб при кожному завантаженні, а враховуючи обсяг відвідувань на одному з блогів, де була така кодування то це зайві 3-4мб трафіку кожен день.

Друга кодировочка з якою я зіткнувся була простіше і мала вигляд:

$o=»QAAAO2Nu….багато кракозябр»));return;?>, ну її вдалося обійти більш простим способом, просто подивився вихідний код в браузері і вставив його в футері. На подив все запрацювало. Потім як виявилося, іноді буває потрібно додати в футер рядок

Коротше як виявилося на перевірку, яку кодування можна обійти, треба лише знати як. І справа тут не в дотриманні авторських прав, я з задоволенням пошлюся на автора шаблону, якщо це зробити правильно, а не завантажувати шаблони різними кодуваннями.

Так, сьогодні таки перед тим як писати статтю, вирішив додати в сайдбар маленький списочок найбільш комменируемых статей. Як будуть мої рученята доходити, буду потиху поліпшувати вигляд блогу, а може стукне в голову, так поміняю шаблончик взагалі… Помітив, що з приходом весни чоловіче взуття починає користуватися підвищеним попитом, може заточити який-небудь сайт під сезонні ключові слова. Було б непогано, але де на все взяти час.

Сьогодні ще один раз пояснював, чому не можна заробити кліками, а ряди бажаючих чомусь не рідшають, на жаль багато хочуть нічого не роблячи заробити грошики. Власне такі бажання і експлуатують нечисті на руку вебмастера.

На днях, думаю зроблю маленький огляд про біржі копірайтерів, хотів сьогодні, але вирішив дочекатися відповіді від техпідтримки текстброкера.

P. S. Повідомлення «99% виконано» через 15 хвилин починає разражать…

Схожі записи