Доброго часу доби, читачі upgoing.ru сьогодні ми трохи поговоримо про те, що може серйозно урізноманітнити ваш блог, або реально просунути якийсь проект в буржунете. Навіть якщо базових знань іноземної мови і вистачає, для того, щоб писати загальні тексти, це ще не може гарантувати успіху. Гарне володіння розмовною англійською не гарантує написання хороших статей в якій-небудь вузькій технічній темі, на жаль, але тут доведеться натиснути на технічний англійський, або звернутися до послуг професійних перекладачів. Seo – переклади – поняття нове і ультрамодний, але лише одиниці топових перекладацьких компаній світу пропонують таку послугу. З’явилися перші студії сео перекладу в Лондоні і Нью-Йорку. Подібне спеціалізоване агентства перекладів в Москві представлено компанією «Переказів».

SEO і перекладачі йдуть рука об руку вже давно. Перекладацька тематика з самого старту інтернету є однією з найдорожчих. Топи всі представлені найбільшими сео-агентствами. З іншого боку і сео фахівці нікуди без перекладачів. Найцікавіші матеріали про просування сайту в Гуглі написані по-англійськи, це раз. І по-друге, при розкручуванні сайту в іноземних сегментах Гугла, просто не обійтися без постійного перекладацького супроводу.

В останні роки, коли пошуковики оголосили війну каталоговому спаму, продажними посиланнями і порожньому контенту, при розкручуванні сайту в західному гуглі потрібен постійний спеціалізований seo-переклад. Створення якісного сайту іноземною мовою, визначення семантичного ядра цікавить країні, створення концепції різноманітності посилальної маси і інше – без seo перекладачів тут не обійтися. Гугл перекладач тут не помічник. Перевірено!

Багато моїх знайомих вже давно пробують свої сили в буржунете, а я от все ніяк не наважуся, адже мій англійський зовсім поганий і це поки зупиняє. Хоч як крути, а розумію, що для серйозного бізнесу не треба все вміти робити самому — головне грамотно перекласти частину роботи на інших, а самому зосередитися на тому, що вмієш робити найкраще. Дерзайте і нехай труднощі перекладу більше вас не зупиняють — на ринку стає все більше хороших перекладачів, які за цілком помірну планом напишуть необхідні тексти.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Компанія, яка краще.
  • Основні види манимейкинга.
  • Послуги з розкручування сайту в Києві
  • Міняємо seo-компанію: поради замовнику.
  • Перші кроки у розкрутці вашого сайта. Ази роботи з SEO-компаніями.
  • Розкрутка та просування сайтів