Кредит без довідок про доходи та поручителів можна назвати ідеальним, тоді коли умови кредитної угоди вигідні, а процедура оформлення договору не займає багато часу.

Кредит без довідок про доходи, сьогодні вже не міф. На сьогоднішній день можна знайти навіть кілька видів фінансових установ, які готові видати такий кредит. Такий кредит можна взяти в ломбарді дорогоцінних металів, але тут є свої мінуси. У ломбарді дорогоцінних металів клієнт не зможе отримати велику суму в кредит. Оскільки кредитна сума залежить від вартості закладених дорогоцінних металів, то справа може обмежитися не занадто великою сумою. Далеко не кожен клієнт має велику кількість коштовностей.

Автоломбарди в Москві видають позику під заставу авто без довідок про доходи та поручителів. Все, що потрібно клієнту для отримання кредиту це бути власником авто, яке відповідає мінімальним вимогам автоломбарду. Транспортний засіб не повинен бути у змозі після сильного ДТП, машина повинна бути технічно справною і наявність відповідної документації на транспорт. Безумовно, перевага віддається більш новим авто. Автоломбарди також приймають іншу техніку. Наприклад, великогабаритна транспортна техніка, комбайни, прибиральні машини, вантажопідіймальні крани і тому подібна техніка. Відповідно, максимальна сума кредиту може бути безмежно великою.

Оцінка автомобіля в автоломбарді для клієнта проводиться безкоштовно. Після оцінки транспортного засобу визначається сума кредиту. В автоломбарді кредит можна отримати за одну годину. Швидкість оформлення кредиту, мінімалізм документації та відсутність потреби у зборі додаткових довідок, роблять такий кредит є вигідним і популярним. У Москві великий вибір автоломбардів і клієнтові є з чого вибирати. Багато фірм вже встигли заробити хорошу репутацію та отримати позитивні відгуки на форумах. Деякі фірми ще порівняно молоді, але вже вийшли на ринок з новими маркетинговими ідеями. Компанії постійно вдосконалюються та пропонують клієнтам нові можливості. Автоломбарди порівняно з іншими фінансовими установами висувають найнижчу процентну ставку. Кожна фірма старанно намагається зарекомендувати себе з позитивної сторони. Негласна боротьба за потенційних клієнтів між автоломбардами призводить до виникнення нових більш лояльних умов співпраці.

Схожі записи

  • Онлайн заявка на іпотеку
  • Кредити малому бізнесу