Просто дивно, наскільки швидко летить час. Тільки начебто підбивав підсумки за березень, а ось вже і квітень здав свої права. Не скажу, що квітень був для мене особливо вдалий, адже як не крути а над блогами працював не дуже багато, та й написано всього 19 статей, з яких на цей блог перепало лише 6 статей. На жаль, додалося трохи роботи в офлайні і це тягне на себе покривало часу. Втім, ніколи не варто вішати ніс від того, що не зроблено, а краще сфокусуватися на тому, що вже реалізовано, і на те, що можна реалізувати найближчим часом.

Статистика гугла показує, що в квітні по блогу зростання відвідуваності у 14,7%, так що повірю analytics і скажу, що цифра не заслужена. Ніби як і не працював особливо, так трохи скупився на GGL, ще 5 статей на miralinks, ну і власне все. Хоча ні, ще дуже порадував трафік з твітера, та от власне і самі циферки:
15470 відвідувань і 26460 переглядів сторінок.
Yandex — 6570
Google — 3350
Twiter — 710
Mail — 308 відвідувачів
Якщо поглянути на показники березня, то неозброєним оком видно, що основний приріст на себе взяв яндекс і твітер. Так що, питання використовувати твітер для просування сайту чи ні, вже не варто. Звичайно використовувати, тим більше що після розкрутки твітера, (ще можу прийняти кілька замовлень) у мене підріс не тільки трафік, але і кількість читачів. Твітер збільшив число читачів блогу вже більш ніж на 50 чоловік, та й я сам через твітер вже підписався на багато блоги, адже якщо грамотно налаштувати листи у твітері, то можна досить оперативно отримувати багато новини. Купівля постових через ГГЛ, багато переходів не дала, адже багато розміщують посилання в старих постах, що ІМХО, для відвідуваності, самі розумієте, не дуже. Блог поки не монетизирую, не хочу реклами та зайвих посилань, тому ніякого доходу.

Якщо поглянути на країни, то безперечний лідер-це Росія — 10185 відвідувань, за нею йде Україна 3327, ну і почесне третє місце займає країна в якій я зараз живу, Білорусь — 646.

Популярний у квітні:
1. Як встановити wordpress — так, колись і я забивав цей рядок в пошук, але це було вже давно. А ось для багатьох ця тема лише стала актуальною. Ласкаво просимо у блогери!
2. Про продаж посилань в Sape — необхідний мінімум знань, щоб ваш сайт в сапі жив довго і щасливо.
3. Скільки потрібно посилань для ТИЦ10 — ага, та ще темка, тим більше, що скоро цей самий ТІЦ піде вниз ?
4. Яндекс перестав враховувати nofollow — о так, тепер більшість з трепетом очікує следующиего аппа ТІЦ.
5. Раніше цікавляться де можна заробити гроші, а от відповіді, періодично видозмінюються…
Днями подобью статті які користувалися популярністю і подредактирую статейку, якщо, звичайно, знову не полізу по інтернет магазинах, вибирати собі що-небудь за смаком. Вже що-що, а підглянути, ми вебмастера ну просто мастаки, ну що поробиш, життя така, що без свіжих ідей немає руху. Ось і аналізуємо конкурентів у пошуках святого грааля підняття ТІЦ. До речі помітив різке збільшення заявок в сапі, походу у багатьох полетіли беки з-за того що яшка став враховувати nofollow, ось і компенсують сапою. Щодо втрат беків — у себе по блогах спостерігаю картинку в середньому 20-30%, так що наступний апп ТІЦ буде досить цікавим ?

Схожі записи

  • Ну привіт 2013-й 🙂 Найкращий рік у моєму житті!
  • Актуальні теми минулого 2009 року
  • Прощай лютий, граємо з циферками
  • Листопад — лентяйничаем, але ростемо!
  • Рік пробалдел — що далі?
  • Червень, підведемо підсумки…
  • Трафік з Яндекса в 280 разів більше Гугла.