В останній час все більше роботодавців пропонують своїм співробітникам перенести робочі місця з офісів до себе додому, справедливо мотивуючи це тим, що завдяки цьому фірма отримує досить значне збільшення ефективності роботи всього колективу. І багато хто погоджується на це з радістю, не знаючи, що в подібній роботі існує величезна кількість підводних каменів, які можуть перетворити її в пекло. На жаль, але віддаленої роботи теж є свої недоліки, хоча переваг теж маса.

Ми не буде розповідати про всіх, а наведемо лише 10 головних проблем, які чекають кожного, хто вирішив працювати вдома. І так:

1. У перший час кожному, хто став працювати вдома, дуже важко впорядкувати свій робочий день, т. к. навколо нього з’являється занадто велика кількість відволікаючих чинників – телевізор, комп’ютерні ігри, просто можливість встати з-за столу і піти погуляти.

2. Якщо вдома крім вас знаходяться інші ваші домочадці, то вони будуть постійно заважати вам, не розуміючи, що ви працюєте, і, не сумніваючись, що п’ятихвилинний розмову або прохання погратися з ними (мова йде про дітей) не завадять вам.

3. Дуже скоро ви зіткнетеся з проблемою того, що дозволяючи собі лягати пізніше, ви прокидаєтеся після полудня, і весь день ходите варених і сонним.

4. Тепер для того, щоб зв’язатися з колегами, які раніше сиділи за сусіднім столом, вам доведеться дзвонити їм, що не завжди зручно і швидко.

5. Якщо ви не дотримуєтеся дієт і спортивного способу життя, то скорочення шляху від дивана до робочого столу (а раніше ви витрачали на нього годину або два) дуже скоро почне позначатися на вашому здоров’я, настрій і фігуру.

6. У разі скорочень, у списках, складених керівництвом фірми, ви завжди буде займати одне з перших місць. А як же інакше, адже тепер дуже важко оцінити «ефективність вашої роботи» і зрозуміти, «що ви там взагалі займаєтеся».

7. І тепер вам не доведеться розраховувати на просування по службі, т. к. надомних працівників майже ніколи не призначають начальниками навіть над такими ж, як і вони.

8. Ви ризикуєте не отримувати гроші за лікарняні, відпустки і роботу в позаурочний час, оскільки на думку начальства все це не обов’язково для тих, хто працює «не вилазячи з ліжка». Ну не розуміють вони, наскільки складно буває вести той же памм рахунок не виходячи з дому, адже форекс постійно вимагає до себе особливої уваги.

9. У вас стане набагато менше друзів, оскільки велика частина їх була вашими колегами по роботі.

10. І вам тепер доведеться платити за ремонт комп’ютера, витратні матеріали для принтера, за Інтернет і поповнення мобільних рахунків, що може пробити досить велику пролом у вашому бюджеті.

І це, як ви розумієте, ще далеко не все. Однак з іншого боку, якщо ви поставтеся до своєї роботи серйозно, і розумієте, що крім проблем, надомна робота несе величезну кількість переваг, то ви не тільки впораєтеся з будь-якими труднощами, але і побачите в ній можливість почати нове життя, щоб вперше стати вільним і незалежним фрілансером, який дуже скоро досягає такої майстерності, що починає працювати лише на одну людину – на себе самого.

А от якщо ви твердо вирішив стати на шлях фріланса, то мати свій сайт ви просто зобов’язані. Тим більше що зараз створення сайту недорого пропонують і фірми і ті ж фрілансери. Якщо у Вас буде власний сайт, то шукати замовлення стає на порядок простіше.

Схожі записи

  • Специфіка роботи перекладацьких бюро
  • Фріланс для початківців.
  • Віддалений заробіток: переваги та недоліки
  • Копірайтинг — робота, заробіток, покликання…