З чого починається становлення блогера? Ну звичайно ж з реєстрації доменного імені, хоча ви можете «зробити собі ім’я» і під якимось акаунтом соціальної мережі або форумі, та хіба мало де ще. Але своє, воно і є своє. В якийсь момент ти розумієш, що свій сайт — це абсолютно новий рівень і починаєш ламати голову над тим, яке доменне ім’я підібрати. У цій статті я хочу відповісти на питання, які мені часто задають.

Що вибрати платний або безкоштовний домен?

Звичайно все залежить від цілей, які ви переслідуєте, але тим хто задає це питання мені знову і знову, відповідаю: «Звичайно платний». Платний домен — це зовсім інше ставлення, інші можливості, якщо хочете, інший рівень. Це ж стосується безкоштовного хостингу, адже багато партнерки навіть не приймають до своїх лав сайти розташовані на таких «дармових» хостингах. Не знаю як вас, але мене напружують манімейкери, які навчають інших робити великі гроші і в теж самий час, не здатні придбати власний домен і розташувати сайт на нормальному хостингу. Ну, а про індивідуальний шаблон я взагалі мовчу ? Не думаю, що ви зможете побачити солідного бізнесмена за кермом якого-небудь запорожця (не в образу буде сказано). Імідж є імідж, хоча зустрічаються і диваки, яких на нього плювати.

Якщо ви маєте намір займатися сайтів серйозно, то відразу робіть вибір на користь платних доменів і нормальних хостингів. Ну а для «проби пера» звичайно підійде і будь-яка блоґова платформа.

Що краще домен 2-го рівня або 3-го рівня

Чим коротше назва сайту, тим в ідеалі краще. Домен, що складається з 2-х літер вже сам по собі буде коштувати набагато більше, ніж складається з 4-5 символів. Короткі домени, а також домени з ціновим потенціалом швидко розкуповуються кіберсквотерами і простим смертним вже доводиться вибирати з того, що залишилося. Деякі домени потім перепродуються за абсолютно «непристойні» гроші. Наприклад, домен Poker.org був проданий за 1 млн. доларів. А от якщо б ви, у свій час, зарегистировали на себе домен Diamonds.com, то поповнили б свій гаманець на 7,5 млн. дол. — саме за таку суму він був проданий ? не потекли Слинки? Ну тоді основну думку ви вже починаєте вловлювати. Коротше, 2 рівень крутіше, ніж 3 рівень. Хоча іноді для просування під якісь запити буває краще взяти домен 3 рівня, якщо відповідний домен 2-го рівня зайнятий.

Дешева реєстрація доменів — не попадись на гачок.

З цінами на реєстрацію доменів ситуація майже як на ринку, у кого-то зовсім дешево, у кого-то дорожче, а у третього зовсім дорого ? Присутні тут і рекламні виверти, на які не варто попадатися.

  • Купи хостинг на півроку — отримай домен в подарунок
  • Домен в зоні *** всього за ?? рублів

Впевнений, що ви не раз зустрічалися з подібними пропозиціями, але коли справа доходить до дешевої реєстрації домену не поспішайте, можливо підступ десь зовсім поряд. І знаєте в чому він частенько полягає? Справа в тому, що є ціна за реєстрацію домену та ціна за продовження домену. Тобто ви реєструєте домен тільки на 1 рік, після чого кожен рік її продовжуєте. Радієте тому, що взяли домен «ру» всього за 90 рублів. Згоден, ціна дуже хороша, а гляньте, може у вас продовження 300 рублів ? Саме на продовження домену і відбивають витрати «дешеві» реєстратори і ті, хто роздають їх безкоштовно. Є й ті, які тупо загинають ціни в 2-3 рази, в розрахунку, що людина не розібравшись зареєструє домен у них. Наприклад в Ru-center домен в зоні ru тягне на 600 рублів і продовження 450 рублів. Для порівняння в domains.webmoney.ru я плачу за рушку 110 рублів, продовження 120 рублів. Як бачите дешева реєстрація доменів — поняття відносне.

Підберіть для себе оптимальний варіант з найменшими витратами для гаманця, ну і непогано, щоб у реєстратора була можливість автопродлять домени. А то буває забегаешься, а тут закінчується рядків реєстрації, та хіба мало, що може статися. А якщо така можливість є, то реєстратор просто спише необхідну суму з Вашого балансу та автоматично продовжить домен ще на рік.

Як дізнатися реєстратора домену?

Не так часто, але це питання все ж звучить з вуст новачків. Виникають подібні питання, коли ми з якихось причин хочемо дізнатися більше інформації про власника цікавить нас домену. Сервісів, що дають відповідь на питання як дізнатися реєстратора домену? у мережі досить багато, досить пробити інформацію whois, але сильно не спокушайтеся, адже багато закривають особисті дані. Але інформації вистачить, щоб дізнатися реєстратора та хостинг на якому тулиться сайт.

Де краще перевіряти інформацію на зайнятість домену?

Цю можливість надає практично кожен реєстратор, але особисто мені по душі наступний сервіс, яким користуюся час від часу — Webchekup. Досить зручний сервіс, особливо коли підбір домену займає час і потрібно перебрати десятки варіантів. Якщо вам тупо потрібно перевірити домен, то це можна зробити і у будь-якого реєстратора.

Ось мабуть і всі питання, які задавалися мені по доменах останнім часом. Будуть інші — статтю продовжимо ?

Схожі записи

  • Як підібрати гарний і дешевий домен для блогу?
  • Як знизити вартість реєстрації домену
  • Покрокове керівництво по реєстрації домену
  • Як отримувати гроші за доменні імена в Інтернеті?
  • Крок 3 — купуємо домен.