Ось і пролетів перший місяць літа, однак швидко час біжить. І хоча більшою мірою у нас в Білорусі було холоднувато, але настрій літній переважало, а тому працювалося не так енергійно, як і навесні. Шкода що на написання статей позначився така дрібниця як інтернет. Прийдеш з роботи, разложишься, ну думаю — ща напишу пару статейок. А мій місцевий белтелеком каже мені — дулю тобі хлопчина, подивись краще фільм або ще що-небудь зроби. Причому почалися трабли коли у нас почали вводити інтерактивне телебачення, підозрюю що саме воно забиває весь траф. Ну да ладно, в будь-якому випадку за місяць мною було написано рівно 50 статей, в тому числі на цей блог 11.

Трохи підросла відвідуваність по всіх проектах, хоча запас засобів просування досить великий — я не просував сайти ні по закладках, ні по каталогах статей, ні з форумів і соціальних мереж та інше. Тільки писав статті, злегка оптимізуючи їх під поисковички, та іноді залишав коментарі до вподобаним матеріалів. Ну і ще закупив трохи дешевеньких постових в блогуні, так чисто заради експерименту.
Якщо в травні на цей блог було 3600 відвідувань і 6600 переглядів, то в червні вже 4402 і 8296 відповідно, зростання склало трохи більше 20%, думаю досить непоганий показник.

З пошуковиків поки лідирує Яндекс, але Гугл вже дихає йому в спину. Втім у травні, ситуація була аналогічною. Ну не вдається гуглу ніяк вирватися вперед. А все чому? Та тому що жадібний гугл дав би мені на блог 4-ку, може і змінилася ситуація, а так тільки 3, :)).
Серед сайтів зазначу поки тільки два – є ще третій, але підозрюю, що результат був накручений.
Spryt – 80 переходів
Блог вебмастера – 35 відвідувачів.
Більше планку в 30 відвідувачів ніхто не перескочив, а шкода…
Ставив маленький експеримент з Adsense, з розміщенням різних там банерів, думаю напишу про це окрему статтю, в будь-якому випадку зростання adsense є з 25,5 до 31,5$. Ніби як сума не дуже велика, але все одно приємно.
Великий приріст пішов з вартовим та оглядах – поназаказывали на місяць вперед, я вже починаю відмовлятися від тих, що мені нецікаві. В цілому по вартовим вийшло близько – 70$
Копірайтинг приніс з округленням 210$, але я планую пару місяців відпочити від цього виду заробітку. З одного боку, та грошик йде, але як-то втомлюєшся наповнювати чужі сайти, хочеться приділити більше уваги і своїм. Я вже відмовився від деяких проектів і думаю в липні дохід по цій статті буде раз в 5 менше, але я розцінюю це як об’єктивну необхідність. За замовлення буду братися якщо тільки мій гаманець вебмані зміліє зовсім.
Ну що там з іншим? Сапа – 35$, так розважаюся небагато, адже сателітами я не займаюся, тому дохід від сапи і невеликий. MainLink раніше дав 20$.
Коротше якщо все підбити то вийде щось близько 335$, ніби як зростання є невеликий, але знову-таки потенціал можливостей не використаний навіть на половинку, а тому резерви, звичайно є. Але ось чого завжди мало, так це часу на реалізацію бажаного.
Наполеонівських планів собі на липень ставити не буду – літо все-таки! Так просто буду писати в своє задоволення, спробую трохи підняти відвідуваність і взяти планку в 5000 відвідувачів, а фінанси пущу в розвиток проектів, благо витрати поки що на все про все не більше 40$ в місяць, тим більше, що за деякими проектами хостинги оплачені на пів-року, рік вперед.
Так, що користі будувати плани – життя, вона така штука… вже дуже любить вносити свої корективи. Ось Майкл Джексон теж планував, пранировал, турне всякі, а бачите, як воно вийшло. 50 рочків…
P. S. Незважаючи на те, що вагітність проходить не завжди легко – зате яка радість потім, коли бачиш ці маленькі рученята і оченята :)). Так і у вебмайстрів – народжуєш, народжуєш щось, ну так важко, просто вити хочеться, а потім дивишся і пішло… і радості, повні … Побільше вам радісних моментів у житті!

Схожі записи

  • Немає ідей для заробітку? Спробуй твіттер і партнерські програми.
  • Рік пробалдел — що далі?
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Ну привіт 2013-й 🙂 Найкращий рік у моєму житті!
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей