Не раз доводиться читати про те, з яким трепетом очікують багато блогери чергового аппа ТІЦ, особливо сапери. І хоча для мене ТІЦ не є пріоритетним показником, але за ним, все-таки стежу — адже у мене 3 сайтику в Sape. А самі розумієте, що 10-ка ТІЦ значно збільшує дохід, так і популярность посилань, на відміну від нулів :).

Якщо ви ще не знаєте як підняти ТІЦ, то побродите по блогу, думаю знайдете кілька статей на цю тему, або відвідайте форум вебмайстрів, там вже точно матеріалу буде побільше. Сьогодні зайшовши в сапу побачив, що апнулся ТІЦ, ну і ясна річ поліз перевіряти сайтики. Упс, проте день виразно починається з позитиву — 2 блогу, які трохи просувалися в цьому місяці відхопили за 10-ке. Решта 6 блогів, які особливо не просувалися — залишилися при своїх, що теж я розцінюю як позитивний момент. Адже яшка любить не тільки давати ТІЦ, але і його забирати.

Ще одним позитивний момент для мене полягає в тому, що на цей блог значно збільшився трафік. Поки що особливо не вдавався в аналіз що найбільше вплинуло на це, але думаю що написання статей зіграло не останню роль. Загалом на всі блоги вже було написано 42 статті, це 43-я стаття за місяць. Так що пишіть частіше. А якщо не можете самі, то використовуйте послуги копірайтера>, я і сам став потихеньку купувати деякі статті на біржах копірайтингу. Поки що беру подешевше, та придивляюся до авторам.
Ну і останнє, якщо комусь цікаво, ті 2 блогу які отримали ТІЦ просувалися коментарями і зовсім небагато закладками. Хай вибачать мене багато блогери, за ці слова, сподіваюся це не викличе хвилю спаму ?

Схожі записи

  • Скільки потрібно посилань для ТИЦ10?
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • ТІЦ upgoing.ru вже 240, спасибі Яшу за +50.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Вартість просування сайту
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.