Всьому свій час! Всі ми коли-то в чомусь починаємо робити свої перші кроки і саме життя вчить нас цьому. І хоча я не пам’ятаю як зробив свої перші кроки в цьому світі, але спогади про перший зароблений долар в інтернеті ще свіжі, та й навряд-чи забудуться. А скільки у мене було простої радості від того, що нарешті розкусив принцип заробітку на тизерах і вони стали мені приносити стабільний дохід. Ще пам’ятаю як я радів що вдалося заробити на adsense, в серпні 2008 року, цілих 6$. Це зараз така сума викликає лише усмішку, а тоді це були мої перші кроки.

І якщо зараз почати перераховувати свої перші кроки в кожній біржі і сеошном сервісі, то боюся статтю доведеться так і назвати «перші кроки». Але вже сама назва говорить про те, що я ще трошки підріс і вирішив потихеньку випробувати свої сили з СМС-партнерками. Придивлявся до них вже давно, та все ніяк не міг визначитися з вибором, аж надто багато було тих, які використовували схему «кидалова», а мені це зовсім не по душі. Був час, коли з-за цього довіра до СМС-партнеркам почало сильно падати і багато хто взагалі передрікали їх швидку смерть.

Перечитавши купу всяких статей про партнерочки, поюзав деякі теми на серч, мій вибір припав на GoTarget. Чому саме на неї? Та тому що це біла партнерка, не використовує «кидалово» користувачів. Якщо людина відправив СМС-ку, то він обов’язково отримає те, за що сплачував. А вибрати дійсно є з чого. У мене кілька годин пішло на те, щоб просто ознайомитися з різними промо-матеріалами. Для наочності, закину вам кілька маленьких баннерчиков:

Ну що в очах не зарябило? А ось молоденьким дівчатам, загорнутим на своїй красі і т. д, ну так і хочеться дізнатися, що ж ховається за цими чарівними заголовками. Може тому і конверт такий апетитний і привабливий, який коливається в районі 1:30-1:70. СМС-ка з Росії коштує 10$, частка вебмастера становить 80% від того, що залишається, після того як СМС оператор забирає свій тариф. Не буду багато говорити про фінансову сторону, так як тільки приступив до тестування і експериментів. Кому цікаво куди можна зливати трафік, може зазирнути на список платників, там є де розвернутися і вибрати оптимальний варіант для своїх сайтів.

На даний момент доступна купа промо-матеріалів по платникам:
— твоє обличчя в старості;
— гадання по руці;
— Зульфія Раджанова;
— сутінки;
— аналізатор зрад;
— конструктор дієт;
— оракул онлайн;
— разыграево (купа можливостей розіграти друга, від дзвінка стільникового оператора, до Путіна );
— підбір імені дитини;
— дізнайся ім’я чоловіка;
— дізнайся долю відносин;
— коли вийдеш заміж;
— підбір зачісок;
— чи загрожує вам самотність;
— дізнайся як ти будеш виглядати в старості;
— кулінарний помічник;
— персональна книга;
— віртуальний стиліст;
— віртуальний візажист.

Якщо ви такий гурман, що серед представленого різноманіття промо-матеріалів не зможете підібрати щось для свого сайту, то напишіть у службу підтримки та дизайнери підберуть для вас щось оригінальне.

Якщо ви думаєте, що Gotarget беруть всіх підряд, то це далеко не так. Реєстрація тільки по инвайтам! Кожному вебмастеру при реєстрації дається 3 інвайту, а кожен наступний коштує 300 рублів, так що самі розумієте, ніхто своїми инвайтами розкидатися не буде. Ну а так як у мене є парочка інвайтів, то хтось з вас може їх отримати, але для цього потрібно мати в наявності сайт жіночої або розважальної тематики, ну або спробуйте переконати мене, що будете хорошим рефераллом ?
Коли стаття була готова дізнався що тепер кожному дається 10 безкоштовних інвайтів, з чим вас і вітаю.
Реферальний бонус: ви отримуєте 7% від доходу залучених у систему користувачів.

Так, трохи не випустив з уваги. Що стосується зливу трафіку: використовуйте все, що не заборонено. Ви можете зливати трафік не тільки зі своїх сайтів, але і з соціальних мереж, підійдуть і тизери, арбітраж, та все що завгодно.
Мінімалка становить 500 рублів, що не так вже й багато, виплати проводяться щотижня.

Після тестування партнерки, постараюся викласти на блозі подробиці, але ніщо не заважає вам самостійно протестувати GoTarget. Ах, так, інвайт ? Ну про інвайт вже написано: хто шукає, той знайде, хто просить буде дано і хто стукає, тому відчинять!

Схожі записи

  • Методика заробітку на вітальному трафіку
  • Методика заробітку на студентському трафік, від А до Я
  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Заробляємо на кредити для американців (Payday Loans)
  • Голосові поздоровлення. Продовжуємо експериментувати з Grattis