Щось накотило трохи поговорити сьогодні про правду про заробіток в інтернеті, хоча правда про заробіток звичайно у кожного своя, і кожен по своєму правий. Світ, в якому ми з вами існуємо дуже складний і багатогранний. Проте, не дивлячись на існування величезної кількості різних інструментів, з допомогою яких людина взаємодіє з цим світом, все ж з цієї маси легко виділяються кілька основних. Одним з таких інструментів є гроші, а грошей у свої закони. Саме вони допомагають нам взаємодіяти з цим світом у повному обсязі. В той же час гроші вже давно перестали залежати від людини. Тепер це самостійна жива субстанція утворює і затверджує закони, за якими нам треба з ними спілкуватися. Вони диктують нам правила гри, і реалії такі, що лише суворе виконання цих правил єдиний шлях до фінансового успіху. У той же час найменше відхилення від цих правил пряма дорога в долину краху і злиднів. Від дотримання цих правил і буде залежати яка у Вас буде правда про заробіток в інтернеті.

Що ж послужило тому, що гроші стали нав’язувати нам свої правила і закони, а не ми їм? Все дуже просто. Гроші є дуже хорошими психологом. Вони давно знайшли наші слабкі місця і успішно впливають на них. Одне з таких місць ми і спробуємо розглянути.

Хто з нас не замислювався над питанням як почати заробляти гроші в мережі? Напевно, ця думка у тому чи іншому вигляді відвідувала кожної людини, який опинявся на віртуальних просторах. До цієї думки ми приходимо різними дорогами. На когось, наприклад, вплинув сучасний кінематограф. Всі ми бачили фільми, в яких відважні і дуже круті хакери за допомогою мережі і комп’ютера заволодівають мільйонами. У кого-то ж думка про такий заробіток народжується в ході складного процесу, а саме процесу роботи головного мозку. В один прекрасний момент людина розуміє що інтернет, перш за все, виконує функцію зв’язку та спілкування людей яких величезна кількість. Отже, якщо є люди, то значить є і ринок, на якому можна непогано заробити. До речі кажучи, ця думка і є ключ до успіху. Все інше веде нас по хибним дорогах, подорожуючи по яких ми неминуче будемо лише втрачати свої гроші. Головне навчитися вірити в себе і працювати, адже удача і успіх люблять підготовлених людей.

Давайте згадаємо той момент, коли нам в голову прийшла вперше думка про можливості заробітку за допомогою мережі інтернет. Які слова ми прописали в нашій пошуковій системі? Як правило, це щось в роді: «заробити в мережі інтернет» або різні набори слів у цьому напрямку. Так само в більшості випадків, до цього набору слів обов’язково додається приставка «без вкладень». Спробуйте самі виконати цю процедуру. Зверніть увагу, яка величезна кількість пропозицій пошуковик видасть. На новачка вони здатні справити незабутнє враження. Він легко може впасти в ейфорію від власного розуму і везіння. Ну як же, адже саме він здогадався набрати в пошуковику ті самі заповітні слова. Саме він таким способом натрапив на невичерпну жилу, про яку крім нього ніхто не знає, і яка буде йому служити джерелом добробуту і фінансової незалежності протягом усього життя.

І ось новий без п’яти хвилин Абрамович, немов одержимий починає вивчати всі ці пропозиції одне за іншим. Всі ці «чарівні гаманці», супер методи, розроблені мало не при безпосередній підтримці людей, яких можна віднести до ікон бізнесу та світу грошей новачок приймає за чисту монету. Він щиро вірить в те, що йому пощастило, так як він за якихось жалюгідних 10 баксів відхопив останній примірник такого ось супер методу, який був приготований спеціально для нього. Проте розплата слід дуже швидко. Ці самі 10 баксів падають на гаманець звичайного шахрая. Природно ніякої методики він не отримає. Наслідки цієї розплати дуже важкі. І справа не в тому, що людина в результаті втрачає свої гроші. Зрештою, ці втрати не такі значні. Найбільш сильний удар отримує психіка. Падати з небес на землю завжди важко.

Однак якщо вдуматися, то і цей момент важко назвати негативним. Це скоріше урок, який дають нам гроші. Вони немов готують нас до чогось і відразу сортують на різні групи. Одні після такого удару більше ніколи не повертаються до ідеї заробітку в мережі і займаються своєю основною роботою, яка виходить у них куди краще. Інші не отримають для себе нічого і далі будуть вестися на ці приманки, втрачаючи свої гроші раз за разом. Таку поведінку можна віднести до хвороби. Приблизно тим же хворі люди, спускають свій капітал у казино та ігрових залах. Безумовно, в такій ситуації необхідна допомога фахівця. Але існує також і інша група людей, члени якої роблять правильні висновки з уроку, який дали їм гроші. Ці люди починають замислюватися над тим, що ж насправді з ними сталося. Як влаштований цей світ заробітку в мережі. Вони заводять собі аккаунти в соціалках, з’являється Gmail пошта і т. д. починають наполегливо працювати, вивчати і в підсумку досягають своєї мети.

Давайте розберемося, що відбувається з людьми, охочими збагатиться за допомогою мережі інтернет. Для цього нам необхідно повернутися трохи назад і поставити собі кілька запитань. І так що ж робить нас такими довірливими і щирими? Що змушує нас йти на поводу шахраїв і віддавати їм свої кровні грошики? А потім стверджувати, що правди в інтернеті немає ? Відповідь на ці питання, до речі кажучи, має першорядне значення. Він визначає той шлях, яким ви підете далі до своєї мети. Для багатьох відповідь очевидна — у всьому винні ці самі шахраї, які вкрали наші кровні гроші. Проте як не дивно така відповідь є прямою дорогою у світ цих самих шахраїв. Дуже часто люди самі починають вивчати способи обману і намагаються так само заробити на них. Звичайно, у кожного своя голова на плечах, яка підказує подальшу дорогу, тільки от статистика показує, що шлях обману не такий вже і прибутковий, як здається на перший погляд.

Зумовлено це насамперед тим, що всі способи обману досить примітивні і одноманітні. Отже, за всіма законами ринку конкуренція в цій сфері дуже висока.
Існує так само друга група людей, яка на поставлені вище запитання відповідає чесно і легко. Для них відповідь такий же ясний, як і для перших — у всьому винна банальна людська жага легкої наживи і халяви. Саме вона змушує нас вірити в чудеса. Саме з її допомогою гроші так легко маніпулюють нами. Але в теж час урок для них не проходить дарма. Висновок проситься сам собою — жага халяви неминуче призводить до банкрутства.

Такий висновок є не що інше, як перша сходинка на шляху до успіху. Визнання того, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці є основою вашого благополуччя в майбутньому. Можна просто усвідомити відсутність халяви, а можна і перейти до наступного питання. Звучить він приблизно так: «А що ж є альтернативою?». І це питання стає наступною сходинкою. Неважко здогадатися, що альтернативою є саме серйозне навчання і наполеглива робота. Тільки так ви досягнете успіху. Це треба усвідомити і укласти у себе в голові. Іншого способу немає.

Зрештою, все зводиться до останнього питання, на яке ви повинні відповісти дуже чесно і відверто. А чи здатні ви на це? Незважаючи на те, що всі великі молодці і готові згортати гори все ж поспішати відповідати на це питання не можна ні в якому разі. Це дуже важливо. Неправильний відповідь, перш за все, загрожує тим, що ви просто даремно втратите величезну кількість часу і так і не знайдете правди про заробіток в інтернеті. Такі ось справи.

Всі ці питання є основою психології заробітку в мережі інтернет. Хоча і для інших видів заробітку вони також підходять. Світ живе за єдиними законами. Гроші створюють свої закони і їм абсолютно неважливо, на якому майданчику вони будуть діяти. Найголовніше це ваша психологічна готовність. Якщо вона буде мати високу ступінь, то у вас обов’язково все вийде.

Схожі записи

  • Чому інтернет так популярний?
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru