Цікава штука життя: ніби ідуть собі сірі будні, йдуть, а потім щось або хтось змушує вас зупинитися, а іноді і відкрити рот. Буквально сьогодні заглянув на wmmail, де виконував деякі завдання для проектиков, зайшов на «стіну» до одного виконавця і «Вау! Яка кльова фотка, як професійно зроблено» Поспілкувався з виконавицею і зрозумів, що кльова не тільки фотка :). І відволікся на годину начебто на порожню балаканину (класна дівчина!), при тому, що купа народу просить мене попрацювати з ними. Від одних дилінгових центрів вже десяток пропозицій взяти участь в партнерській програмі, все поки годую обіцянками ?
Все таки це здорово, коли тебе змушує зупинитися: це може бути фотографія, як в описаному вище випадку, дизайн сайту, який-то здорово заповнений профіль, коментар, та все що завгодно. А в тисячу разів прекрасніше, коли у нас самих є щось, що змушує інших відволіктися і сказати «Хм! Здорово! Ого, а я й не помітив! Ну і в тому ж дусі.

А-а-а, зупиніть мене хто-небудь, а то скоро почну філософствувати, а всього-то сів писати огляд одного з сервісів, який мене теж ось так зупинив. Під роздуми виділю окрему статтю, ну а сьогодні на upgoing.ru хочу написати пару слів про Вкусносервер — ну креативна назва вийшло, та й шапка на сайті мені дуже сподобалася:


Прогулюючись по серчу набрів на одну гілку де працівники вкусносервера відповідали на різні питання. Може бути, і пішов би з цієї гілки, так і не перейшовши на сам сервіс, але зачитався листуванням одного «незадоволеного» клієнта зі службою підтримки, який хотів там «мати» адміна і маму адміна, ну і далі повний список. Поржал конкретно, але дуже сподобалося те, як адміни спілкувалися з клієнтами (самі розумієте, всім не догодиш, адже зустрічаються такі неадеквати від яких хочеться триматися подалі). Ну і дай думаю загляну на «смакоту» цікаво що у них там такого смачного? Заглянув, диз сподобався: із серії дешево, але сердито і красиво, коротше нічого зайвого.

І хоча стартував Вкусносервер порівняно недавно, вражає розмах з яким взялися за роботу. Ну чи жарт, навіть для таїланду є окремі пропозиції. Вже багато російських сеошників туди заїжджають, сам знаю кілька дітлахів, які туди перебралися. Щоб не писати зайвого кину один комент:

Але Тайланд це лише одне з місць з якими працює Вкусносервер. У них можна замовити сервера хоч цілком, хоч по частинах, які розташовуються в Англії, Німеччині (Франкфурт і Нюрнберг) Голландії, Румунії, Гонконгу, Сінгапурі, США, Італії, Росії, Голландії та Україні. Для порівняння Рувеб, на якому поки тулиться upgoing.ru пропонує тільки Росію та США.

Сервери пропонуються явно під серйозні проекти, від 100$ і вище, з повним набором послуг. Але навіть для тих, хто плаває ще дрібно є апетитні варіанти. Я ось все придивляюся до ВДС, але все ніяк не наважуся на перенесення сайтів в одне місце. Ну такий мій склад розуму, не хочеться тримати все в одній корзині тому і туляться мої сайти в США, Росії та Чехії.
Якщо сайтів багато і посещалка не сильно зашкалює, що можна взяти навіть мінімальний VPS( Virtual Private Server) з 10 Гб місця, безлімітним трафіком, 400MHZ процесором, ну і RAM: 256MB. Під великі запити — вибір великий, я навів лише мінімальні параметри. Кому цікаві тарифи і самі пробіжитеся, бо як не ставлю собі таку мету розповісти про все. Просто хочеться описати, те що «зупинило мене.

Так, для любителів торрентів є спеціальна пропозиція сидбоксов, яке суттєво розвантажить ваш домашній трафік. Для тих, хто не в курсі, що таке сидбокс і з чим його їдять, читаємо (кликабельно)

Зацікавив мене ще один пунктик в менюшки «Домени» — домени на продаж і обламався, нічого немає. В принципі, дуже добре, що сервіс розвивається і пропонує не тільки сервера та хостинг, але і послуги з реєстрації доменів, їх трансферу. Домени на продужу, як я зрозумів з’являться у міру того, як Вкусносервер буде розвиватися. Та й правильно, як я можу вимагати від нього того, що пропонують інші компанії, які на цьому ринку вже п’ять, а то і більше років. Як на мене, то чим більше конкуренція на ринку компаній, що надають хостинг-послуги, тим краще для нас вебмайстрів.

Навіть не описав і половину того, що Вкусносервер надає, просто тому, що деякі «смачненького» мені просто недосяжні, поки що не той рівень. Але радує те, що сьогодні мій рівень вище ніж був рік тому. Хто знає де ми з вами будемо через рік, на якому рівні? Якщо не ослабнемо в дорозі звичайно ?

Якщо хто-то вже працював або працює з www.vkusnoserver.ru поділіться враженнями.

Схожі записи

  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Покрокове керівництво по реєстрації домену