Щось інвестування в памм-рахунки, починає мене все більше надихати і одночасно захоплювати. Навіть і не думав, що цей напрямок стане гарним джерелом пасивного доходу. Мені здавалося, що результат жовтня, коли прибутковість за памм-рахунками склала 8,29% це межа мрій, але немає, листопад встановив нову планку, та ще й яку. За підсумками місяця отримано дохід в розмірі 12,4% або 552$. За останні три місяці на інвестування в памм-рахунки мені вдалося заробити 1040$, а загальна дохідність портфеля за 13 тижнів склала 30,1%.

Той, хто на upgoing.ru не перший день знає, що експеримент з інвестування памм був розпочатий в кінці березня з суми в 800$, але так як я довго запрягали, то на вироблення системи пішло приблизно 5 місяців, були враховані помилки, допущені за період квітень-серпень, і вироблений дещо інший підхід до вкладення коштів. Тому за точку відліку було взято дата 1 вересня, коли початківці інвестори йдуть в школу ?

А починався місяць дуже погано, з великою осідання керуючого Антона (чоловіка Вероніки Тарасовій), коли за тиждень було злито 50% депозиту, до того ж мені «пощастило» потрапити і на збиткову тиждень Скальперів, коли він злив 2 млн. доларів (з яких 780 тисяч своїх), або -72% за тиждень. Але незважаючи на ці колосальні збитки мені вдалося вивести портфель в плюс, за рахунок розумної диверсифікації, хоча може просто пощастило ?

Для тих, кому цікаво, хто увійшов в мій інвестиційний портфель в листопаді, викладаю зведену табличку по заробітку рахунків, в які були інвестовані кошти:

Як би не були сумні моменти, коли агресивні керуючі допускають серйозні мінуси, але розумне розподіл коштів дозволяє компенсувати збиток. У листопаді найбільше доходу принесли Антон і Valex і це при тому, що інвестовано в них було в районі 7% від загального портфеля. Для порівняння, у керуючого Sven було вкладено 23% (1200$), при цьому він приніс майже в 3 рази менше, ніж Антон, якого я зазвичай вкладаю 300-500$. Але вже якщо зв’язалися з агресивними управами, то будьте готові і до збитків. Он Мауль, любитель консерваторів, вклався в Скальперів і вже написав на блозі:

«Не даремно мама з дитинства вчила, мовляв, не можна вкладатися в агресивних трейдерів», а я поганий хлопчик і не послухався».

У підсумку на 18 тисяч інвестицій в цьому місяці він отримав 314$ прибутку, а це навіть менше ніж 2% за місяць. Хоча він не любить писати прибутковість, а видає реферальские доходи, за місячні по паммам ?

Коротше не збираюся я вам розписувати свою стратегію і всякі там подробиці, хто захоче інвестувати, спочатку почитайте цю сторінку, там і знайдете посилання на реєстрацію, і приблизне уявлення будете мати про те, в кого можна вкластися. Рефам можу допомогти з розподілом портфеля та іншими питаннями.

На даний момент мій інвестиційний портфель складає 5570$. З наступного тижня планую інвестувати в памм-рахунки Альпарі, виділив на ці цілі 1,5 к. Хоча думаю, може вистачить і 1000, а 500 закинути на особовий рахунок, та потішити вас трохи успіхами трейдера-блогера ?

Ну а що у вас за памм-рахунками?

Схожі записи

  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
  • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
  • Особисте інвестування в памм-рахунки. Жовтень приніс 5,27% (556$)
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)