Так уже складається, що життя наше часом йде настільки тихо і розмірено, що іноді потрібна маленька встрясочка. Ну, принаймні, не завадить ? . Будував я купу планів в п’ятницю з ранку (п’ятниця як ніяк :)) посиджу, попишу статті на вихідних, а завалили замовленнями по саме не хочу — як би не так! Вдень пройшлася така стихія, якою я за свої тридцять років ще не бачив. Ударом блискавки пробило дах метрах, ваш покірний слуга стояв метрах в п’ятнадцяти і споглядали цю милующую очей картину. Усе це доповнювалося сильним вітром, сгибающим дерева до землі, який відривав листи металопрофілю з дахів і запускав їх куди подалі. Скажу чесно, видовище було просто зачаровує, в такі години мимоволі починаєш молитися. Залишалося тільки з тривогою поглядати в бік будинку, до якого було кілометрів з десять.

Скінчилася робота, вдома теж чекав маленький сюрприз: модем згорів, мережева карта згоріла — добре хоч комп залишився цілим ? Ніби як і з розеток всі було вимкнено, але всього не передбачиш — розряд від удару блискавки прийшов в гості по телефонному кабелю. (Удар по мережі припав мережі ) Враховуючи те, що щасливчиків опинилися сотні, багато з яких понесли серйозні втрати, можна вважати що я ще легко відбувся. Неприємно було лише усвідомлювати, що підводжу тих, кому обіцяв виконати роботу до понеділка.

Три дні без інтернету. Спочатку була ломка, а потім нічого звик ? Правда про те, що згоріла сетевуха, дізнався лише тоді, коли новий модем відмовлявся працювати, ну що поробиш, форс-мажор. Коли набридло сидіти без діла довелося швиденько позичити сетевуху і замовити собі нову.

Але от коли вийшов в мережу, зрозумів, що удар блискавки наробив справ не тільки в реалі. По-перше, просіла відвідуваність на декількох сайтах, причина виявилася банальною: на датацентрі хостингу трапилася серйозна аварія (може їх теж блискавка шарахнула :)) Треба віддати належне, але за день вони впоралися з наслідками.
По-друге, блискавка шарахнула в видачу google за запитом просування неминуче — якого ж було моє здивування, коли побачив, що моя стаття чомусь впала за ці пару днів на 120 позицій. Гаразд би я, майже всі статті побросало в діапазоні до +-200, а деяких і того більше.
По-третє, забув пароль від аккаунта в серч, це взагалі фініш якийсь. Відновити по емейлу не виходить — система пише, що таких поштових скриньок немає. Написав підтримку з проханням, скажіть мовляв, хоч ящик на який зареєстровано, а то вже 3 роки пройшло, ну не пам’ятаю, на що відповідають — шиш!

Ось такі дрібні неприємності, які як не крути, а теж потрібні, оскільки для струсу. В іншому будні манімейкера раніше нудні: купа замовлень у всяких біржах і зовсім немає вільного часу. Заробіток на партнерських програмах інтернету як і раніше радує тих, хто цим займається, головне почати, а потім справа піде. Ще погодився на просування одного порталу, чисто для підняття досвіду в даній сфері. Ох і нудне це справа, аналізувати тисячі запитів ?

На цьому все, днями чекайте на статтю про одну подарункову партнерку, потім про те, як розкрутитися лайками у фейсбуці дешевше, ну а там і про інтернет магазини для білорусів напишемо ?

Всім успіхів!

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.