Сьогодні, як і обіцяв, мова піде про те як крити категорію або рубрику у блозі wordpress від зайвих очей.

Коли приховують категорії (рубрики) :

1. Реклама. Ага, вона ж двигун торгівлі і без неї, як відомо ніяк. Але щоб сильно не напружувати читачів всякими рекламними статтями, або ж статтями містять рекламні посилання багато блогери вдаються до використання прихованих рубрик. Коштував так робити? Звичайно так. Давайте своїм читачам краще ?
Якщо ви збираєтеся працювати з Gogetlinks або Миралинксом, то без прихованих категорій вам не обійтися. Хоча звичайно можна обійтися, але ваш заробіток в мережі буде істотно нижче, так і читачів розгубите.

2. Боротьба з плагіатом. Переважна більшість блогерів приховують категорії лише керуючись пунктом першим, але є і ще деякі фішки, які можуть бути корисні новачкам. Справа в тому, що деякі вебмастера індексація сайтів в яндексі у яких дуже швидка використовують це в своїх цілях. Як саме? Думаю, ви вже здогадалися. Просто крадуть у статті сайтів з більш повільною індексацією. Я вже не кажу про автонаполняемые сайти, які просто тупо копіюють вашу rss-стрічку. Так ви ще не можете скористатися яндекс-плагіатом (тіц=0) і не хочете, щоб ваша стаття потрапила в індекс до кого-то раніше, то можете сміливо використовувати приховані рубрики. Публікуємо статтю, виключивши її з rss (можна і з головною) проганяємо соціальними кнопками або закладками, чекаємо індексації і вже після цього переміщуємо її у відкриту рубрику.

Як приховати рубрики (категорії):

Найпростіший спосіб — це використання плагінів. Можу порекомендувати вам 2 плагіна які використовую сам. У мене було на одному блозі, що один відмовлявся працювати і так як лінь було розбиратися в причині поставив другий, який досі працює на ура. (лінивий я ну що тут поробиш)

1. Advanced Category Excluder (ACE) — плагін можна завантажити тут.
Не думаю, що комусь треба пояснювати як встановити плагін, але якщо запитаєте ? Активуємо плагін та створюємо нову категорію, яку будемо приховувати, додаємо в неї одну статтю. Потім йдемо в налаштування плагіна і галочками обираєте рубрику яку будемо приховувати, ну і вказуєте ступінь приховування: з головної і (або) RSS-стрічки.

2. Exclude Category — завантажити можна тут. Особисто я використовую цей плагін частіше, але тут як кому зручніше.
Установка і принцип роботи повністю ідентичний ACE, тому повторюватися не буду.

Якщо вже ви зовсім захочете приховати рубрику з головної сторінки, то доведеться трохи покопатися в коді виведення рубрик і поставити щось на зразок цього:

?php wp_list_categories(‘exclude=**&show_count=1&title_li=’); ?>

перед ?php тільки не забудьте поставити поставте < , а замість ** поставте ID рубрики, яку взагалі хочете приховати від очей відвідувачів. ID кожній рубриці можна подивитися в адмінці блогу, зайшовши в “Рубрики” і навести курсор на потрібну. У самому низу ви побачите довгий код, але в ньому легко знайдете заповітні циферки.
Тільки врахуйте, що індексація рубрики видаленої з головної буде йти куди гірше ? Якщо має місце просування інтернет магазину приховані рубрики застосовувати не варто, там якраз все повинно бути на виду. Щоб відразу рот відкрив і всі швиденько купив ?
Мабуть, на цьому все – користуйтеся!

Схожі записи

  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Урок 15. Російська подкастинг і його роль в просуванні сайту
  • Урок 14. SEO: Поведінкові фактори — база для просування.
  • Урок 12. Що таке подкасти і для чого вони потрібні