Був «Тетянин день. Ранок починався добре, втім як завжди: підйом, запуск комп’ютера і установка чайника на плиту, а далі скидання зайвої рідини з організму. Налив чашечку підбадьорливого кави і сівши за компом виконую ще один щоденний ритуал — запускаю Chrome і Мозілу. Оп-па! А що тут робить Яндекс? Справа в тому, що за замовчуванням у мене завжди і скрізь коштує Google, а яндексом користуюся лише іноді, як муза відвідає. Ну треба ж, як це він примудрився прописати себе в браузерах, та ще посягнув на святая-святих Google його ж Chrome. На самому початку закралася думка про Яндекс Бар, але я ж його не ставив. А от коли я видалив сторінку автозавантаження з хрому він образився і видав мені наступну тираду:



Пипец! А що це за Яндекс Захисник у мене з’явився такий? Мда, зазвичай я дружині не дозволяю ставити на комп нічого, ну хіба що міняти шпалери. Хоча в цілях навчання пояснив як ставити ігри, попередивши щоб не ставила нічого на диск С, а строго обумовлені місця. Хотів їй пояснити що таке посилальна маса, але поки що чинить опір і допомагати мені працювати в мережі не бажає. Робочий ранок було геть зіпсовано, бо не люблю коли подібні ексцеси виникають. Починаємо дивитися що-ж нового з’явилося на компі: крім Яндекс Бару там ще було з п’ят програм, типу Mail.ru агента та іншої гидоти.

Ось тобі і встановила кілька ігор від Алавар. Ну подумаєш не помітила непривабливих галочок про те, що рекомендуємо встановити і такі програми, без яких життя ваше в мережі буде мізерною і непривабливою. А адже так і обходяться з більшістю простих користувачів. Сподобався один коментар з топіка на Хабре, присвяченому якраз Яндекс Бару:

Ага, а так дивишся впарим користувачеві потрібну програму і відвоюємо трохи пошуку у google, а заодно і дані потрібні зберемо. Особисто у мене після подібних речей довіри до Яші стає ще менше. Хочеш відвоювати пошук, ну зроби свій браузер, як той же google chrome, зроби його таким же спритним і народ сам буде завантажувати його. До речі я весь час сидів на опері і мозілі, але після того як сам переконався що Chrome реально шустрий поставив себе і його. Підкреслюю — поставив ДОБРОВІЛЬНО! А коли діяти подібним чином, то народ задається питанням як видалити Яндекс Бар. Ну а якщо хтось ще й практикує заробіток на кліках, то з баром не раджу пов’язувати, а то попалите і себе і інших ?

Почитавши всякі топіки по цій темі вам зустрінуться понад схвальні епітети, на подобі «ненависний яндекс», «зараза» і так далі ?

Комп я звичайно почистив, але нерозумно було виставляти претензії дружині, після того, як подарував їй квіточки, адже був Тетянин день, а її якраз так і звуть ? Вона тільки плескала віями у відповідь на запитання: «Таня, звідки на комп’ютері ця програма? А ця? Звідки ж їй було знати, що за нас хтось вирішує що нам потрібно, а що ні.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.