Хотів було написати спочатку рекламний пост однієї файлової партнерки, але потім почитав, придивився до неї і вирішив, що моїм читачам це явно не підійде, а тому навіщо забивати голову тим, що не згодиться. Так що цей пост посвещаю профілактики здоров’я. От хочу вас запитати — чи піклуєтеся ви про своє здоров’я? Кому ще 15-20, напевно і думки в голову такі не приходять, хоча як знати, в наше той смутний час, важко знайти абсолютно здорових, у одного то болить, в іншого іншого…

І хоча в мої 32 роки не скаржуся поки ні серце, ні нирки, ні ще щоб то не було, але вирішив зробити маленьку профілактику здоров’я свого організму. Років 20 тому і про екологію мало зовсім говорили, а зараз це одна з найбільш актуальних тем. Навіть на нові фреони стали переходити, бо старі руйнували озоновий шар. Так що якщо про планету думаємо, то про свої тіла і поготів пора.

1. На місяць відмовився від кави. Вже тримаюся 13 днів. Хоча я дуже обожнюю цей напій і можу за день без нічого випивати 5-6 чашок, але всьому є межа, сердечко адже воно не кам’яне. І ось прийшла мені думка, а не знизити йому навантаження? І вирішив на цілий місяць обійтися без кави, заодно і потренирую свою волю.

2. Один день в тиждень буду обходиться без комп’ютера. Ось це звичайно буде зробити ой як складно. Але знаєте, останнім часом, стільки багато працював за компом, що відчуваю, мої очі стали втомлюватися, а тому треба їм теж давати відпочинок. Так і підживлення не завадить — 3-4 рази в році роблю собі маленький курс препаратами на основі чорниці, втому з очей як рукою знімає. Плюс до того додаю трохи вітамінів.

3. Зарядка. Ох і давненько я її не робив, але таки вирішив, долучатися до спорту :)), а то вже і розтяжка не та. Одним словом профілактика здоров’я у мене в повному так-сказати розпалі. Вже краще профілактика, ніж лікування.

А влаштовуєте ви собі профілактику здоров’я? І якщо так то як?

P. S. Додано 4 Травня 2011 року. Перечитав статтю і посміявся трохи. Від кави так і не відмовився до кінця — ну подобається вона мені, хоча періодично влаштовують тиждень без кави. З приводу зарядки — жесть, на роботі так втомлююся, що про зарядку вранці і згадувати не хочеться. Ну а один день на тиждень без комп’ютера — виходить тоді, коли світло зникає. ? Один день без інтернету, у мене набагато частіше виходить, що день без компа. Ну що поробиш, якщо на компі стільки важливо інфи, так і просто музику захочеш послухати. Але, в будь-якому випадку, намагаюся обмежувати роботу за комп’ютером.
Мені вже 33 і я досі ні на що не жалюсь!

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.