У попередніх записах свого блогу я вже писав, про можливості придбання вмісту в магазині і замовлення контенту безпосередньо біля магазину PayText. Також описав всі переваги та недоліки проекту на момент перегляду мною даного проекту. Як не крути, а плюси та мінуси мають багато сервісів для вебмайстрів, без цього ніяк. Погано, що не було можливості замовлення постингу, тобто можливості наповнення форумів, блогів новими темами і коментарями. Але, як виявилося проект розвивається і нарешті про цей мінус можна забути. Отже, до всіх сервісів приєднався і однойменний — «Постинг». Побіжно вивчивши інтерфейс сервісу — зауважив легкість використання. З ним може працювати навіть не дуже досвідчений користувач. Такий же тип складання замовлення, вибору типу роботи, як створення нових тем, так і створення коментарів або ж інший вид роботи з контентом.

Здивувався я іншому. По-іншому була представлена система за замовленням рерайтингу при постінгу. Якщо на інших біржах Ви просто вибираєте рерайтінг або копірайтинг і перевіряєте на унікальність виконані роботи і відповідно вже з цих чинників приймаєте/відмовляєте виконану роботу, то у PayText’а з рерайтинг трошки по-іншому. По-перше, якщо Ви вказується рерайтінг як тип тексту, то перед Вами відкриваються окремі поля, в які необхідно вписати тексту, які автори будуть переписувати і опублікувати на Вашому сайті. Матеріалів для рерайтингу можна вказати до 20-ти. Авторам будуть виходити зазначені Вами матеріали у випадковому порядку, а не так, що все перепишуть якийсь один простий текст.

На цьому сюрпризи не закінчилися. Заради експерименту зробив замовлення на рерайтінг і після модерації замовлення та перевірки першої виконаної роботи, крім вказівки унікальності виконаного тексту, сервіс відображав текст, який переписував користувач і відсоток схожості мого тексту, і переписаний користувачем текст. Це було нововведенням. Що стосується замовлення копірайтингу, то все теж саме, що і на інших біржах контенту. Але тут заново колесо не винайдеш. В принципі все зрозуміло і зручно, автори також більш-менш грамотно виконують завдання, є, звичайно, десь помилки, але не помиляються тільки роботи, і то не завжди. Швидкість виконання досить висока. Так, і статей в магазині додалося з мого минулого огляду. Ну, що ж, поки завершую черговий огляд магазину. Будемо сподіватися, що його розвиток буде просуватися вперед, адже я за чесну конкуренцію ринку.

Ну а так, як я останнім часом став потиху скуповувати статті, які потім розміщую через Miralinks, для просування своїх СДЛ, то дуже сподобалися мені ціни на PayText, приблизно 50 центів за тисячу знаків. Що не кажіть, а ціна приємна, а якщо врахувати, що у мене в системі вже знижка в 10%, то взагалі краса виходить ?

До чого дійшов прогрес!

Схожі записи

  • My-publication — ще одна професійна біржа копірайтерів!
  • Біржа копірайтерів Миратекст — мінімум зусиль, максимум зручності!
  • Текстсейл. Як заробити на біржі статей Textsale
  • Купити статтю? Ідіть на Paytext.ru
  • Біржа копірайтингу — заробляй!