Доброго часу доби, всім заглянула на Upgoing.ru сьогодні мені б хотілося розповісти Вам про один чудовий сервіс, послугами якого користуюся вже довгий час, та й не я один. Моє перше знайомство, тоді ще з ePayService.ru відбулося в 2009 році, як тільки набралася перша мінімалка по Google Adsense і постало питання, де б цю справу перевести в готівку. Пробігшись по мінським банкам зрозумів, що комісія в 5%, але не менш 50$ ? за переведення в готівку чека в 100-150$, робить обмін зовсім невигідним. Ось тоді і постало питання, де б це провернути справу, щоб вийшло дешевше.

У одного з блогерів прочитав про ePayService.ru спробував — сподобалось, з тих пір з ними і працюю. За два роки компанія зробила серйозний ривок вперед і тепер ePayService — це міжнародна електронна платіжна система, орієнтована в першу чергу на потреби IT — індустрії. Якщо комусь цікаві подробиці, то ePayService є зареєстрованою торговою маркою американської фінансової компанії MTACC INC. Головний офіс МТАСС INC знаходиться в Сан-Рамоне, США. Філія компанії розташований в штаті Вашингтон. Російське представництво перебувати в Санкт-Петербурзі.

Думаю ви здогадалися, куди простіше слати чеки ? Набираєте Ви заповітну мінімалку і отримуєте на руки чек від Google (але на Жаль, можливість виведення доходів з Адсенс через Рапіду доступна не всім) і що з ним робити далі? Звичайно ви можете піти в банк, що займається переведенням у готівку чеків, але переведення в готівку чека з невеликою сумою буде явно невигідно. Можна поступити простіше, звісно якщо у Вас є акаунт в ePayServices.com заходимо туди і знаходимо адреса представництва в Санкт-Петербурзі. Потім беремо рекомендований лист, вкладаємо туди чек, ну що далі робити з такими листами думаю ви знаєте ? Після чого чекаєте з тиждень, поки на ваш телефон прийде весела СМС-ка, яка завжди піднімає настрій.

У Санкт-Петербург вступив Ваш чек від Google Adsense на суму ???$


Зайшовши в аккаунт ви можете точно дізнатися, коли саме Ваш чек буде отримано готівку і гроші надійдуть на Ваш рахунок в системі.

Виходячи з цього скрін, можна бачити, що хтось щось чекає ? Треба сказати, що після Пінгвіна мої доходи від Адсенс пристойно просіли, до того-ж я переклав один найбільш відвідуваний блог в Яндекс Директ, щоб не залежати тільки від Адсенс. Якщо раніше підступу можна було очікувати лише від Яндекса, то тепер вебмастер знаходиться під перехресним вогнем.

Після того, як гроші будуть зараховані на Ваш рахунок їх, зрозуміло, можна вивести будь-яким зручним способом. Особисто для мене поки що краще WMZ з одним відступом. Справа в тому, що система дозволяє самому заповнювати коментар до платежу, який надійде на ваш гаманець Вебмані. Враховуючи білоруську специфіку я заповнюю платежі способами, які було б важко трактувати як дохід, так на всякий пожежний ?

Для білорусів, зроблю маленьку відступ про маленьку фішці в оподаткуванні. Коротше якщо від фізичних осіб в Білорусі або з-за кордону чоловік отримував у подарунок суму, що не перевищує розмір 500 базових величин (було 17,5 млн. рублів, зараз побільше), декларацію подавати не потрібно. Якщо врахувати що базова у нас піднялася до 100 тисяч бел.рублів, то сума виходить досить пристойна. Я поки слав собі подарунки на дні народження, 23 лютого і так далі через ePayService, але справа це бажано урізноманітнювати, так що підключайте знайомих вебмайстрів, Ви даруєте Вовці 500$ на день народження, а він тут же дарує вам 500$ на подарунок до 10-річчя знайомства ? У підсумку, якщо податкова почне приставати, можна буде включити дурня і сказати: «Дозвольте мені подарували!»

Хоча як по мені, так я вирішив все-таки зареєструватися ІП, щоб був ще один стимул для роботи, так що цілком можливо буде серія статей про походи в податкову ? Ну а що стосується роботи системи, то чеки справно зараховуються і виводяться.

Виводити, до речі, Ви можете на будь-який гаманець, чому податкова звичайно не буде рада. Я вже не кажу про дропнутые гаманці вебмані, пора забувати про це, а виходити на цивілізовані рейки, так сказати плати податки-і спи спокійно ?

Якщо рух по Вашому рахунку у епейсервісе не буде перевищувати 1000$ і Вам поки немає потреби використовувати MasterCard, то впевнений подібна інформація вас не стане бентежити:

Як Ви розумієте, мій обігу в ePayService ще далеко до 1000$ в місяць, тому я не став підтверджувати свої дані ? Ну а якщо вже ви вийшли на серйозний обсяг і хочете проводити набагато більші суми, то шолом те, що потрібно:

Одним словом, не маленькі, розберетеся ? Ну а я продовжу про пряники. Так от 2 роки тому я щось не помічав на епейсервісе ніяких цікавих скидочек. 5% на переведення в готівку чеків google, ну і будь-яких інших і крапка. Але це все в минулому, тепер чим більше коштів у вас проходить через цю платіжну систему, тим на більш «смачні» тарифи можна розраховувати.

«Смачні» тарифи

Для того, щоб скоротити кількість букв, які так важко доводиться набирати на клавіатурі, викладу кілька скріншотів за тарифами, що діють на даний момент:

(кликабельно)
Ну і ще тарифи по прийому платежів і висновку:

Ну і поки не забув, трохи інформації по вартості обслуговування MasterCard:

Треба віддати належне ЕпейСервис, але тарифи у них дуже навіть вигідні. Так і видно така позитивна динаміка в порівнянні з декількома роками раніше. Якщо чеки від Google у вас будуть дуже великі, то можна укласти на переведення в готівку під 2%. Назвіть мені хоча б одні банк, який надавав би таку халяву ?

І хоча я трохи однобоко розписав цей сервіс, зробивши ухил у бік переведення в готівку чеків, але, думаю, Ви розумієте, що через ePayService можна здійснювати і електронні банківські перекази, і розплачуватися за послуги сторонніх сервісів. Одним словом, чекаю коментарів від тих, хто вже користується цією платіжною системою, ну а все решта, просто прийміть це як інформацію. Дивишся і стане в нагоді в свій час ?

Схожі записи

  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • Про платіжних системах та їх використання
  • Як перерахувати гроші з webmoney (wmb) на easypay c мінімальною комісією.