Забавна іноді виходить ситуація з темами статей. Вчора начебто вирішив, що сьогодні напишу про АГС-17 — диво гранатомет, проти дубльованого контексту від пана Яндекса, почав дивитися блоги і побачив, якісь трабли з лічильником яндекса. А поки розбирався побачив, що з мого сайту знову почали цупити контекст, причому нахабно, а тому вирішив написати статейку про моніторинг і боротьбу з плагіатом, але це днями а поки про лічильник від яшки. Так от, показник відвідуваності на ньому почав сильно падати — причому по всіх моїх блогах, на яких стоїть подібний лічильник. Спочатку, я просто придивлявся, думав, може апп видачі, щось змінив, або той же горезвісний АГС-17 винен.

З АГС-17 начебто все тип-топ, індекс не по одному з блогів не зменшився, та й чого б йому зменшуватися, якщо там в основному унікум. Якщо не написаний мною кимось ?

Поліз в Google Analytics — там показники на колишньому рівні, а по одному сайту так взагалі пристойний зростання. У теж час лічильник яндекса показує число в 1.5 рази менше. Заодно заглянув в лічильник від liveinternet, начебто все як і у гугла, так і адсенс що підтверджує зниження немає… А ну його яшку цього, може знову щось новеньке мутніти. Головне, щоб зміни не були зроблені нишком, як той-же mail.ru змінив правила користування поштою.
Ну да ладно з цими лічильниками — ще пару неделек і підведемо підсумки по відвідуваності, виведу середньо арифметичне ?

P. S. Вам ніколи не попадалася напис — 404 Not Found? А мені попадалася, якщо чесно то мене подібне напружує, а от щоб такого не було на ваших блогах рекомендую прочитати про те,як боротися з помилкою 404 Not Found і якщо вони були, то кануть в небуття…

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.