Сьогодні вирішив продовжити розмови про копірайтинг, та знову все пішло трохи не так, плани так сказати змінилися трохи. А справа в тому, що відвідало мене бажання перевірити як там поживає всіма улюблений Адвего — сервіс на якому я заробив свої перші WMZ, пущені потім у створення сайтів. Хоча думаю не я один такий, багато формують свої перші 50-100$ саме на адвего, хоча є звичайно эктремалы, які намагаються заробити на кліках, що з цього виходить я вже описував.

Так от поліз я на адвего, щоб подивитися що там власне новенького, які замовлення, скільки платять, ну і так далі. І що ви думаєте адвего мене приємно здивував. За грамотні коментарі можна отримати хороші деньжатки. Та що там говорити, ось я вирвав трохи скринчиков з адвего:

Погодьтеся, досить непогана плата,

за коментар, але і вимоги звичайно пред’являють — лабуду не напишеш.

А ось ще один скринчик з тієї ж опери, правда з категорії бізнес і фінанси. 200 знаків за комент і один зелений у вас в кишені.

Є самі розумієте і дешевше, все залежить від бюджету замовника і того, як йому терміново потрібно просунути свій сайтик. Бо як автори на адвего швидше за все беруться за дорогі замовлення, ну а потім вже за те, що залишиться.

А ось і ще менше :))

Але я скажу одне, що вибрати дійсно є з чого, а якщо у вас є акаунти на форумах, які трохи прокачены, то виконання замовлень не складе для вас великих труднощів. Але це лише коментарі, є багато замовлень на ведення гілок у форумах, наповнення блогів і так далі. Одним словом, адвего і раніше на висоті і інтерес до цього сервісу не слабшає. Адже кожному хочеться заробити собі на телефон чи щось ще, а краще звичайно на створення і розвиток своїх сайтів, адже вони з часом принесуть вам набагато більше прибутку. Хоча, скажу я вам, це просто тащилово, коли ти лежиш на надувний ліжечку з ноутбуком і працюєш в своє задоволення — це одна з переваг фріланса, перед оффлайн роботою.

До речі, чи знали ви, що адвего тепер ще і поєднує в собі функції біржі статей. Від хотів сьогодні написати про біржі статей і виходить, що пишу, так як адвего тепер теж, можна сказати входить в їх число. Досить зручно все зроблено і для авторів і для тих хто їх статті купує. Середня ціна, як бачите, досить непогана. У будь-якому разі виходить, що за статтю, продану за середньою ціною, довжиною десь в 4тис.. знаків можна отримати 7-8 доларів. Що цілком непогано — дивись розмови по мобільнику і вже сплатив.

Мені сподобалося, що до кожної статті додається частотний словник — т. е показана частота згадування тих чи інших слів, що вже дає деяке враження про що стаття і наскільки вона оптимізована під потрібний нам запит.

Ну що тут можна ще сказати? Хочете заробити свої перші гроші в мережі, тоді Адвего — безумовно вам у цьому допоможе.

Додано 2.05.2011 року. Вже 2 роки пройшло з моменту написання цієї статті, але Адвего не стояв на місці. Список сервісів тільки розширився і тепер Адвего можна по праву назвати повноцінною біржою копірайту. Та я й сам почав частенько заходити туди, щоб прикупити статейку-іншу. Час, коли я писав тільки для інших минув — тепер пишуть для мене ? Чого і Вам хочеться побажати — розвивайтеся, не стійте на місці і ваш бізнес в інтернеті обов’язково досягне нових висот!

Схожі записи

  • Чи можна заробити на перегляді реклами сайтів?
  • Робота для мам в декреті
  • Як почати заробляти гроші
  • Як заробити в Однокласниках
  • Методика заробітку на вітальному трафіку
  • Способи заробітку в інтернеті
  • Заробіток в інтернеті за допомогою копірайтингу