У тих, хто уважно читає Upgoing.ru, зокрема статті про інвестування в памм-рахунки в FX-Trend, може скластися враження, що я якось недолюблюю цю компанію ? насправді все йде набагато простіше, коли бачу якийсь ляп або, що те, що мені не подобається, то про це і пишу. Хоча може і даремно, адже якщо писати, про те, як легко заробляється на паммах, то можна було б непогано піднятися на рефераллах. Тільки мені зовсім не хочеться, щоб ви злили купу бабла випадковим інвестуванням, а потім говорили, що Радкевич Вас підбив на цю справу.

Саме випадковим інвестуванням. Не дарма написав «випадковим» тому що після 4-х місяців експерименту по вкладенню в памм, прийшов до висновку, що терплять збитки в основному ті, хто геть забуває про диверсифікацію портфеля, хто сліпо вірить якомусь одному-двом трейдерам, показав гарні результати в минулому. Запам’ятайте на форексі вірити не можна нікому, це ринок, якому плювати на кожного окремо, якщо ви дасте таку можливість, то він неодмінно вас розтопче, як трейдера. Ну а якщо ринок растопчем трейдера, то самі розумієте, що інвестували в нього теж доведеться не солодко.

Моя просадка за ці місяці по памам була в основному з-за того, що я занадто покладався на агресивних трейдерів, приділивши їм більшу частку свого портфеля. Але саме цікаво, що заявлених 20% збитку так і не було отримано, навпроти на кінець липня я вже повністю виліз із збитків і увійшов в зону прибутку, правда було це в четвер. А після четверга прийшла чорна п’ятниця яку декількох трейдерів реально переклинило в бік і вони знову відправили мене в мінуса ?

Ось яка картина у мене спостерігалася на кінець червня, після цієї злощасної п’ятниці.

Отже, наші 1500 вкладень опустилися до 1375$, що становить просадку в розмірі 8,3%. Що стосується результатів червня, по відношенню до травня, то збиток склав всього 18$, коротше щось менше одного відсотка. Хоча якби в п’ятницю 2 трейдера не торгували, то прибуток був би більш 200$, але на жаль є те, що є. Надто вже відірвався Otmar, якого мені здається реально переклинило в бік і він 450 доларів перетворив на 289 своєю серією з 11 збиткових угод підряд, причому на млявому ринку, коли волатильність по євро була практично близька до нуля. Ці дії мені зовсім незрозумілі і з цим трейдерів в найближчі тижні я швидше за все розпрощалися.

Ще одним розчаруванням місяця став трейдер Asterix, який злив рахунок дочиста, хоча мої вкладення в нього були лише в районі 50$, це куди краще, ніж ті інвесторські 92000$ вкладені в нього на середину червня. Пристойний злив допустив і Uncle_Greg, за яким прибуток за місяць у мене була більше 50%, але на жаль, остання п’ятниця і загальний дохід склав лише 22% за місяць. Але це куди краще, ніж тим, хто вклав у нього на останньому тижні і отримав серйозний збиток ?

Гордість червня, трейдери порадовавшие мене

Skalper — безсумнівно, отримані 50% прибутку за місяць це більш ніж добре, прибутковість прямо як обіцяні МММ-2011.

Buy_now — приніс мені 17,2% на вкладені кошти, причому без особливих осідань і різких злетів, так от повільно але вірно, вкладена сотня перетворилася в 117$.

AlexShuk — якщо ви лише починаєте свої вкладення в памм, то радив би вкластися в першу чергу в таких консервативних керуючих, як АлексЖук. 50% за місяць ви звичайно не отримаєте, але зате ризик зводиться до мінімуму. Він торгує без різких злетів і падінь, ну і як результат стабільні 7,9% за місяць.

Радкевич З — порадував мене цей хлопчина, який просто не зміг дивитися з боку на все те, що творять деякі трейдери та відкрив невеликий счетик на FX-trend. Та й сума доходу за червень склала кругленьку цифру в 100$.

Зміни в портфелі

Враховуючи помилки та досвід отриманий за ці 4 місяці вирішив оптимізувати свій інвестиційний портфель у бік збільшення частки консервативних керуючих. З цього тижня збільшив частку на 300$, вклавшись ще в декількох управов. Таким чином, загальна сума інвестована в памм склала 1800$. Протягом наступних тижнів зніму ще 200$ з агресивних керуючих на користь більш консервативних.

Один з памм-рахунків на FX-trend вже перевалив за 8 млн. доларів — ось це обсяги інвестицій, так що я тут зі своїми 1800 не більше ніж крапля в морі. Є рахунки, де мінімалка зараз в 10000$ ?

Одним словом експеримент триває. Заробити на памм-рахунках можна, потрібно лише трохи набратися досвіду і віддавати перевагу синичку в руці, ніж журавля в небі.

Найближчим часом почну серію статей про брокерів, ну а по форекс-тренд викладу топ зливів за червень та рекомендації по роботі з FX-Трендом. На жаль, але деякі фішечки дізнаєшся лише з часом, а вам вони будуть на блюдечку.

Успіхів!

Схожі записи

  • Жовтень. Памм-інвестування: +8,29% (284$).
  • Вересень. Підсумки інвестування в памм +203$ або 6,73%.
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки Fx-trend за червень -6%.
  • FX-Trend.com — очима інвестора. Заборонені натяки про Форекс Тренд
  • Інвестування в Fx-trend, березень -13,5% (мінус 168$)
  • Початок експерименту щодо інвестування в ПАММ-рахунки. Звіт за період з 5 по 18 березня.