Впевнений, що кожен власник блога рано або пізно запитує: як заробити на блозі? Що потрібно, щоб заробляти на блозі хоча б 100$ в місяць? Незалежно від того, який блозі ви вирішили вести – особистісний (блог у формі щоденників), новинний (з вашими коментарями тих чи інших подій) або безличностно-інформаційний, способи його монетизації завжди будуть однаковими. А тому не вірте тим, хто буде запевняти вас у тому, що «на одних блогах можна заробити, а на інших – не можна».

Обрана вам форма спілкування з читачами не має значення, так як для комерційно-успішного блогу куди важливіше інші показники. А саме:
— відвідуваність;
— кількість сторінок;
— ставлення до блогу пошукових роботів – не знаходиться блог під дією фільтрів;
— величина ТИЦ і Page Rank.

Саме тому блогери роблять все, щоб залучити більше читачів на свої майданчики, розмістити якомога більше унікальних матеріалів, і підняти ТИЦ і ПР як можна вище. І при цьому не опинитися під фільтрами, що часом буває дуже і дуже важко.

Але припустимо, вам це вдалося, і в результаті 1.5-2 років роботи ви отримали відмінний блог з відвідуваністю від 1000 чоловік в день, на 1000 сторінок і з ТИЦ рівним 100. У цьому випадку ви можете заробляти на блозі приблизно в 500 доларів на місяць, це мінімальна сума віддачі від вашого блогу. Але тільки варто пам’ятати, що це буде можливим, якщо ви станете монетизувати свій блог усіма перерахованими нижче способами.

Як заробити на блозі — способи монетизації

1. Заробіток на оплачуваних статтях.

В Інтернеті існують десятки бірж, охоче працюють з популярними і успішними блогами. Знаючи, наскільки сильно можуть впливати блогери на думки і думку своїх читачів, ці біржі використовують блоги в якості високоефективних рекламних майданчиків, розміщуючи на них платні статті або рецензії. Це може бути розповідь про якусь подію чи товар, сайті або Інтернет-магазині, фільмі чи послуги. Оплата за такі статті розраховується виходячи із загальних показників блогу, кількості активних посилань в статті, а так само від термінів, на які вона буде перебувати на блозі. Більш детально про таких біржах можете прочитати у статті про біржі статей. Особисто я на даному етапі досить щільно працюю з Міралінкс хороша така біржа, яка постійно радує новими замовленнями і доходом. Заробляти на блозі з її допомогою куди простіше ?

2. Заробіток на посиланнях.

Принцип заробітку майже такий же, як і на статтях, за винятком того, що ви розміщуєте посилання в тексті, що вже є на вашому блозі. Як правило блогери размешают не більше 1-ї посилання в статті, хоча зустрічаються і ті, хто розміщує 5 і більше посилань. Оплачуються посилання помісячно (Sape) або відразу (Gogetlinks, Блогун, Ротапост), і ціна на них змінюється залежно від зростання показників цитованості – чим більше ПР і ТІЦ, тим більше ціна на посилання, а відповідно і заробіток на блозі.

3. Заробіток на партнерських програмах.

У Рунеті навряд чи можна відшукати блогера, який не закликав би своїх читачів взяти участь в тих чи інших партнерках. Іноді це робиться відкрито, іноді завуальовано, але в будь-якому випадку дохід блогера залежить від трьох показнику: його переконливості, привабливості партнерської програми для користувачів Інтернету, а так само від того, наскільки щедро і регулярно виплачує партнерка зароблені блогером відсотки. Скажу лише, що заробити на блозі за допомогою партнерських програм можна досить пристойно. У мене є приклади, коли одна партнерка приносила по 300$ щомісяця.

4. Заробіток на файлообмінниках.

Цей спосіб монетизації блогів вважається долею початківців веб-майстрів, так як, по-перше, на файлообмінниках дуже важко заробити більше 100 доларів на місяць, а по-друге, з-за великої кількості зовнішніх посилань блоги погано індексуються пошуковими системами і можуть навіть втратити ТІЦ. Хоча трапляються вебмастера, які піднімають на файлообмінниках досить пристойні гроші, але все приходить з часом і досвідом. У будь-якому випадку, як спосіб, яким можна заробляти на блозі цілком піде.

5. Заробіток на рекламі.

А от заробіток на рекламі є найбільш надійним, адже існує навіть твердження, згідно з яким незалежно від тематики блогу, його змісту і кількості в ньому унікального контенту (зображення, відео, статей), на рекламне оголошення натисне приблизно 20% відвідувачів. Що до оплати, то в разі співпраці з Гугл Адсенс або Яндекс.Директ блогер може розраховувати на те, що кожен клік по рекламі буде приносити йому від 10 євроцентів.

Існують і інші, менш прибуткові способи заробітку на блозі, але в рамках однієї статті розповісти про все просто нереально. На сторінках upgoing.ru ви знайдете ще безліч статей розповідають про різні способи заробітку в інтернеті. Ну а що стосується блогу, тут діє принцип — чим старше блог, тим краще, тим простіше заробляти на блозі. Так що не особливо топчитесь на місці, а швиденько створюйте свій перший блог і шлях ?

Можу Вам запропонувати платний курс одного відомого блогера Олександра Борисова, який навчає інших заробляти на блогах:

Мабуть, це один з кращих платних курсів, пропонованих в рунеті на даний момент. У нього тільки один недолік — він платний! ? Хоча він і стоїть. Просто більшості завжди хочеться халяви, та побільше.

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Власний сайт. Найреальніший спосіб заробити в інтернеті
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.