Ой як давненько я все хотів написати ще одну статтю про заробіток кліками, а все чому, та тому, що, на жаль, цей «вид заробітку» все ще популярний в мережі і тисячі новоявлених манимейкеров прагнуть заробити на кліках. Помнеться ще влітку я ставив маленький експеримент з заробітком на кліках, взяв собі десяток клікових спонсорів і 2 тижні справно клікав на рекламу. Багато я заробив? Та власне нічого, тільки на одному спонсора набравши пару баксів конвертував їх у рекламу для одного з блогів.

Так власне заробити кліками я особливо й не намагався, так як це згубна ідея — прочитайте першу статтю кликовый лохотрон, ну і ще я думаю дещо додам сьогодні. Поліз півгодини тому в списочок клікових спонсорів, які юзал і що ви думаєте — з 2 десятків в живих залишилося тільки декілька, що зайвий раз доводить. Поки що я можу рекомендувати лише один сервіс, який справно платить і на якому реально можна заробити кліками і серфінгом (посилання внизу) ну а на більшості інших Вас чекає зовсім інша реальність

Чому не можна заробити на кліках:

1. Кликовые спонсори вмирають. Причому вони вмирають як тільки багато готові набрати минималочку, а час можна розрахувати досить точно. Так як ми маємо розмір мінімалки, і кількість виставлених кліків за день. Встигають щось зняти тільки ті, хто відразу скуповує купу рефералів.

2. Мінімалка піднімається. Ну з цим розлученням бажаючі отримати заробіток кліками, стикаються досить швидко. При розкручуванні кликового спонсора спочатку ставиться зазвичай дуже низька мінімалка — навіть 1$ — Через тиждень вже 2$, а потім 3$ і так далі. Наскільки може зрости мінімалка? Ну, добре, дам вам хохму яку я помітив і зробив скрін. Іржав до немогу — цей скрін дуже чітко показує реальність заробітку кліками:

Ну а тепер, озбройтеся калькулятором і спробуйте порахуйте скільки потрібно зробити кліків, щоб забрати гроші.

3. Купа способів перекрити виведення коштів. В арсеналі власників клікових сайтів, є купа способів, як зробити щоб свої грошики ви все таки не вивели. Ну наприклад коли багато хто вже близькі, щоб вивести кошти, вводиться нововведення — тепер зняти гроші можуть тільки власники преміум-акаунтів. А хохма в тому, що за преміум аккаунт потрібно заплатити набагато більше розміру мінімалки. Причому дається він тільки на час. Це лише один з можливих способів, як кинути тих, хто справно клікав на рекламні об’явкі.

Скажу одне, що якщо витратити час, що йде на прокликивание, наприклад на той самий Адвего, або скажімо заробляти копірайтингом, то користі було б у десять разів більше, і ви давно отримали б свої 10 баксів за тиждень, а то і більше, причому з висновком проблем ніяких немає. А ще краще можна було б завести свій блог і отримувати заробіток з багатьох сервісів дозволяють заробити на блозі.

Ну що є ще хто-небудь прийшов на цю сторінку і все ще має бажання отримати гроші за кліки? Залиште цю дурну затію, заробити на кліках можуть лише окрема жменька людей ( не будемо показувати на них пальцями) — для більшості простих користувачів заробіток на кліках обертається простим лохотроном.

Мої рекомендації:

На даний момент я можу порекомендувати лише кілька сервісів, для тих, хто лише починає освоювати заробіток в інтернеті.
Втім порекомендую лише один, тому що інші вже занадто часто вмирають і на постійній основі з ними не виходить працювати.
WmMail, досить зручний сервіс, можна сказати старожил в цій ніші, кількість користувачів якого перевищила 350 тисяч чоловік. Більш докладно про нього я писав тут, до речі там можна заробляти не тільки кліками, можливостей багато.

Правда я на цьому сервісі вже давно не заробляю натискаючи на що-то, тепер я рекламодавець і сам плачу гроші за виконання завдань ? та й вам бажаю зростання та успіхів.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Сайти знайомств. Не перевелися ще стурбовані лохи.
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Wmmail.ru. Заробляємо і раскручиваемся з wmmail.ru