Після того, як ви створили свій сайт, перед вами обов’язково постане питання як його монетизувати, або простіше сказати — як заробляти на сайті? Сьогодні ми розглянемо лише один з багатьох способів монетизації сайтів — контекстну рекламу Google AdSense. Думаю, що нікому не потрібно пояснювати що таке google, та й що таке AdSense здогадатися не важко. Google AdSense міцно завоювала популярність серед багатьох вебмайстрів, адже адсенспозволяет власникам сайтів отримувати непоганий додатковий дохід, сума якого,по суті, нічим не обмежена. В буржунете вебмастера отримують від Google AdSense дохід десятками тисяч доларів, ну а в рунеті — результати поки куди скромніше.

Скільки можна заробляти на AdSense?

Заробіток на рекламі від гугла залежить від кількох факторів:
1. Тематика майданчики
2. Відвідуваність
3. Грамотне розташування рекламних блоків.
Ясна річ, що один клік на рекламу банківської тематики, буде коштувати в рази, якщо не в десятки разів більше, ніж у розважальної тематики. У мене адсенс стоїть на багатьох блогах і вартість кліків варіюється від 1 цента до 2$/клік (рекорд). Тому і розмір заробітку буде суттєво відрізнятися — спочатку мені за місяць виходило доларів 10, потім 20, 30, минулого місяця взято планку в 40$, коротше потихеньку нарощую дохід в цьому напрямку.

Плюси Google AdSense

1. Доступність. Брати участь у цій системі контекстної реклами може практично кожен — за умови дотримання правил Google AdSense. Блог може розташовуватися і на безкоштовному хостингу, перший адсенс я поставив на одному з блогів розташованому на blogspot.com. Не має значення ваша відвідуваність, показники сайту і т. д.

2. Простота. Рекламні блоки адсенс легко налаштовуються і встановлюються, все що необхідно — це просто скопіювати код і встановити його в бажане місце. А в блогах, розташованих на blogspot.com взагалі все робиться в автоматичному режимі.

Як почати працювати з Google AdSense?

Перш за все, потрібно зареєструватись, для цього слід подати заявку на участь в Google AdSense. Уважно підійдіть до заповнення цієї форми — вписуйте свої реальні дані — саме по них потім будуть відправлятися чеки. Після того, як ви наберете певну суму на рахунку, вам буде надіслано лист з зазначенням пін-коду, який потрібно ввести у своєму аккаунті на адсенс. Так сказати певного роду активація :)). Мінімальна сума, яку потрібно набрати — 100$. Проблем з переведенням у готівку чеків Google AdSense, думаю, не виникне.

Ну і наостанок дам одну пораду — не намагайтеся накручувати Adsense — рано чи пізно вас відловлять і забанять :((. Працюйте чесно і чеки від гугла будуть приходити до вас із завидною регулярністю.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті