Отже, як же можна заощадити певну суму, в моєму випадку це 12 вічнозелених в місяць, на хостингу. Ну, найпростіше рішення це звичайно переїхати з дорогого хостингу на більш дешевий, і всі справи. Ось тільки не мені вам говорити, що шансів на те, що «дешевий» хостинг буде ще і надійним, не так вже й багато. Втім не буду випендрюватися і будувати з себе експерта у виборах хостингу. Ось уже пішов 3-й рік, як я трохи займаюся блогами і за весь цей час мав справу лише з двома хостингами, це Ruweb і Eskhosting, про що й писав у статті про вибір хостингу.

І мої блоги досі туляться на цих хостингах, бо за весь цей час ніяких особливих «ляпів» не спостерігалося, так і техпідтримка завжди швидко йшла на зустріч моїм побажанням. Тепер мої блоги розташовуються на трьох хостингах — це Ruweb і Eskhosting. Ні, я не помилився, коли написав про три хостингу ? Просто у рувеба є два підрозділи, одне американське, на якому була велика частина моїх блогів і російська, куди днями і було здійснено переїзд двох блогів, в тому числі і цього.

Тепер цей блог розташований на московських серверах Ruweb.net і після місяця тестування я залишився задоволений результатом, за винятком одного моменту, коли блог був чуйний недоступний з-за того що досили одного з клієнтів. Але розрулили ситуацію швидко, так що перейдемо до економії. Так ось чому я вирішив переїхати з американських серверів, якщо повністю був задоволений хостингом?
— Відсутність безлімітних тарифів. Якщо чесно, то трохи напружує, коли до тебе постійно приходять листи про те, що мовляв відвідуваність зростає, що добре, але ймовірно буде перевищено трафік і потрібно підняти ліміт. Відповідно заходиш в адмінку, піднімаєш ліміт з деяким запасом. А потім через тиждень виявляєш, що трафік ще підріс і знову лист ? Так і сумарна вартість хостингу для двох блогів, трафік близько 2к в добу становив вже 19$ в місяць. Проаналізувавши країни, з яких були найбільші переходи на мої блоги вирішив що переберуся ближче до джерела.
Ось вам скріни тарифів на американських серверах:
Блог №1

Блог №2

Склавши перше з другим отримуємо витрата по цим двом блогах в 19,1$/місяць.
На московських серверах рувеба, для блогів був обраний безлімітний тариф, який поки що виглядає так:

Отже, тепер ми маємо загальний витрата по двом блогах в 219 рублів, що на даний момент становить трохи більше 7 доларів. У підсумку, від зміни хостингу ми маємо економію в 12$ на місяць, а за рік набігає майже 150$. Ось такі приємні здивування виходять.

Як ви думаєте, я тупанул, вибравши інший тариф чи ні?

Ну а поки ви думаєте, що сказати я думаю, на що витратити зекономлені гроші, може dj устаткування для себе і якась штучна стільниця для дружини ?

Ну а про хостинг скажу ще пару слів — немає ідеального хостингу. Так, це стосується і тарифного плану, щоб вам не говорили. Все залежить від потреб. Я вже подумував над тим, щоб зібрати всі свої блоги на одному виділеному сервері, тоді економія буде ще відчутнішою, але поки що не хочеться повністю залежати від одного хостингу, яким би гарним він не був.

P. S. днями почав маленький експеримент із закупівлею постових на одній з бірж, і вже спостерігаю зростання трафіку відсотків на 20, так що наступна стаття буде швидше за все не про інтернет заробіток, а про покупку посилань для просування.

До речі, а на якому хостингу живуть твої сайти?

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.