Повинно бути в середовищі блогерів, тільки ледачий не знав, що використовуючи сервіс FriendFeed можна було порядно підкрутити собі на блог кількість передплатників. Причому за пару днів роботи можна було підрости на кілька сотень «читачів». Щось схоже на ЖЖ, все врендили один одного не по дитячому. Я і сам в якості експерименту з легкістю підняв за кілька днів число передплатників на 150 осіб, але задоволення від цього не відчув. Тому що це вбиває блогінг.

Питається, навіщо писати цікаві статті, проводити якісь акції, естафети, конкурси спрямовані на розвиток блогу і зростання числа передплатників, якщо легко можна було накрутити лічильник використовуючи FriendFeed. А потім гребти бабки з блогуна і інших сервісів, красуючись тисячею передплатників ?

Втім, не думаю, що накрутка пузомерок на цьому припиниться, адже з’являються все нові і нові способи підкрутити результатик. Я не перестаю дивуватися, як скаче кількість передплатників у деяких автономних блогів в яндекс-рейтингу. Протягом декількох тижнів стрибки доходять до 10 і більше тисяч ? Причому подивишся на блозі, немає в ньому нічого особливого, зате подивіться яка «пиписька» ОГО-ГО. А знаєте, я навіть радий тому, що можливість цієї простої накрутки притиснули. Втомився перевіряти саты за фидбенеру. Дивишся ніби число передплатників на блозі 200 осіб, а знаходиш його адресу в FriendFeed і бачиш, що цифра зовсім дута, зате сателіт то як відразу облагороджується :).

Ежелев Денис не перестає дивувати мене, всякими новими фішками, ось нещодавно замутив — рейтинг блогів, як по мені, так рейтинги це добре. Адже всі ми любимо подивитися наскільки просунулися по драбинці. Ну а те, що він написав ще одну статейку про заробіток в мережі., здивування у мене не викликає, бо подібне на його блозі публікується досить часто. Тільки от щодо повного списку способів заробітку — його просто немає в природі, адже все тече, все змінюється, додаються нові і нові способи заробітку в мережі, як і відходять у небуття…

Схожі записи

  • FriendFeed — менше витрат, більше результату!
  • 100 передплатників за 1 день!