Звичайно «хороший дохід» поняття широке, адже що для одного добре, то другого так собі. Я розповім вам куди вкласти 500000 рублів під 80% річних, точніше буде сказати навіть покажу на своєму власному прикладі, як я заробляю на 80% річних на інвестуванні. Хоча деякі напрямки приносять набагато більший відсоток, але так як це передбачає досить активний спосіб інвестування, то на них ми не будемо робити ставку. Чому? Та просто тому, що мені більше до душі пасивні способи заробітку, адже саме такі напрямки інвестування підходять більшості людей.

Можна було б навести приклад, що моя особиста торгівля на форексі принесла мені в минулому році майже 300% річних, але ж це не означає, що і у вас відразу вийде така ж прибутковість, тут потрібні певні навички, а ось інвестувати в памм-рахунки під 50-80% річних цілком доступно кожному. До того ж, торгівля забирає досить багато часу, в той час як на памм-інвестування я витрачаю приблизно 1 годину в тиждень, отримуючи при цьому цілком пристойний дохід.

Щоб нам скоротити писанину, пропоную вам переглянути наступне відео:
Відео про способи куди можна вкласти 500000 рублів і будь-яку іншу суму.

Отже, банки і золото — не найкращий варіант. До речі, на момент написання статті, ціна золота вже опустилася до цифри 1240$ за унцію, відео якраз і йшлося про те, що золото буде падати. Але це ще не та ціна, яку мені б хотілося бачити для початку інвестування частини коштів в благородний метал. І тому мій набір інвестиційних напрямків на даний момент досить вузький — власні проекти, інвестування в памм-рахунки і особиста торгівля на форексі. Якщо цікаво можете подивитися якою була потижнева прибутковість у 2013-му році на памм-рахунках. Не шкодую ні грама, що свої 500000 рублів вклав саме в памм.

Кілька запитань від читачів:

Варто вкласти 500000 рублів в хайпи , адже там прибутковість набагато вище?

— Забудьте про хайпи і всякого роду МММ проекти. У них виграє лише той, хто стоїть у початку ланцюжка. Я завжди був проти подібних сумнівних проектів, можете навіть почитати як МММ-2011 хотіли купити рекламу на upgoing.ru за 1000$ і що з цього вийшло.

Як ви ставитеся до того, щоб вкласти 100000 або 500000 рублів в биткоины?

— Відповідь читайте трохи вище ? Моя думка по відношенню до інвестування в різні кріптовалюти полягає в тому, що це майже ті ж хайпи, тільки подані під іншим соусом.

В які памм-рахунки найкраще інвестувати?

Я вже не раз писав, що інвестую поки що в 2 майданчики, це FX-Trend і Panteon Finance, рекомендую вам відвідати мій блог zaforex.ru, де ви знайдете всю необхідну інформацію по грамотному складанню портфеля та вибору кращих керуючих.

Там же збираюся публікувати уроки для початківців трейдерів.

Ну і саме головне в питанні куди можна вкласти 500000 рублів — якусь частину обов’язково вкладіть у саморозвиток і підвищення фінансової грамотності.

Схожі записи

  • Куди вкласти гроші в 2014-му році?
  • Депозит — наскільки вигідно?