Думаєте, що створювати інтернет-магазин складно? Ви помиляєтеся! Що потрібно для того, щоб розпочати торгівлю через інтернет? По-перше, купити інтернет-магазин, а саме, спеціально розроблену програму, що дозволяє розгорнути свій онлайн бізнес максимально швидко і зручно, по-друге, встановити цю програму собі на комп’ютер, виконати всі необхідні налаштування, слідуючи покроковим інструкціям програми, і, по-третє, запустити готовий сайт в роботу. Весь процес створення свого бізнесу в інтернеті займе у вас всього декілька годин. Як бачите, купити інтернет-магазин – готове рішення для його створення – це набагато зручніше, ніж створювати сайт з нуля. Адже з даною системою управління впорається будь-який користувач, навіть не має жодних навичок у створенні сайтів.

Розробили таку зручну програму співробітники компанії «1С-Бітрікс». Варто сказати, що під цією маркою випускається безліч різних програм для створення сайтів, так що, при необхідності, ви можете не тільки купити інтернет-магазин від «1С-Бітрікс», але й інше рішення для створення сайту іншого типу.

Отже, тепер розберемося, як і де можна купити інтернет-магазин від «1С-Бітрікс». Зробити це можна досить легко. Купити інтернет-магазин ви можете як в самій компанії 1С-Бітрікс, так і її партнерів. Наприклад, щоб купити інтернет-магазин, ви можете відвідати сайт Студії СІРНИК. Там ви можете прочитати докладний опис продукту, дізнатися ціни і, безпосередньо, зробити замовлення.

Крім цього, вам також можуть запропонувати інші, супутні розробці сайтів, послуги. Якщо ви збираєтеся купити інтернет-магазин, то вас також можуть зацікавити такі пропозиції, як допомога в настройці і встановлення вашого онлайн бізнесу, підтримка та обслуговування магазину готового, інтеграція з зовнішніми додатками, розробка нестандартних функцій і сервісів, створення дизайну вашого сайту, навчання роботі з «1С-Бітрікс» та багато іншого. Загалом, якщо ви хочете, щоб ваш інтернет-магазин був не тільки якісним, але і перспективним, а в майбутньому домігся успіху, тоді звертайтеся до професіоналів, які допоможуть вам досягти ваших цілей!

Схожі записи

  • Де будемо брати сайт?