Всім доброго часу доби! Сьогодні мені б хотілося поділитися з Вами своїми досвідом з обміну Perfect Money Webmoney, ну або будь-які інші електронні платіжні системи (ЕПС). Для тих, хто віддає перевагу готівку, можна і так ? Не дивлячись на те, що я в основному використовую для різних платежів вебмані, час від часу виникає необхідність щось перекидати і через Перфект. Для тих, хто ще не в курсі, що це за ЕПС, йдемо сюди. Так от, коли мені треба було перегнати деяку суму через PM я був здивований тим, наскільки драконівські комісії пропонує більшість обмінників. Це просто жах, деякі вимагають за обмін 5-6 а то і 10 відсотків. Окремі унікуми піднімають планку ще вище. Навіть не знаю, на яких простачків вони розраховують, але впевнений, що серед читачів upgoing.ru їх немає.

Нічого не залишалося, як перелопатити цілу гору пропозицій, поки не знайшов найбільш прийнятний для себе. На даний момент міняю PM на wmz всього за 2,3-2,8%. Точна цифра залежить від суми. Ласкаво просимо в обмінник Change-By.

Для того, щоб скоротити кількість скріншотів записав відео, в якому будуть подробиці і про інші пропозиції від обмінників. Відео нижче.

Якщо ви з якихось причин вирішили скористатися послугами якогось іншого обмінника, то перш ніж проганяти значні суми не полінуйтеся прочитати відгуки інших користувачів. Ну а я поки що рекомендую тих, чиїми послугами користуюся сам.

Як Ви вже могли помітити обмін перфектов на вебмані, або wmz на PM не є єдиним, що пропонує Change-By. При бажанні можна обміняти perfect money на яндекс, ощадбанк або альфабанк. Є можливість поміняти перфект на Qiwi (ківі) Доступний навіть такий екзотичний обмін perfect money на bitcoin ? Світ не стоїть на місці і це здорово. Крім того, обмінник надає і купу інших варіантів різноспрямованого обміну, якими багато хто з нас навряд чи скористаються.

Навіщо мені міняти Perfect Money?

— Приблизно таке ж питання задавав я собі колись-то. Ну навіщо мені питається якісь мало відомі perfect money якщо є старі і надійні webmoney? Якщо ви займетеся інвестуванням в різні хайпи то швидко зрозумієте чому ? Коли була заблокована можливість виведення коштів з компаній Forex Trend і Panteon Finance, ще якийсь час можна було виводити гроші через Перфект Мані. І я радий, що зміг скористатися цією можливістю, адже саме завдяки цьому вдалося врятувати значну суму.

Мій перший в житті скам, навчив мене, що не можна покладатися лише на один спосіб введення-виведення коштів, яким би надійним він не здавався. Завжди тримайте в кишені щось ще, так на всякий пожежний випадок ?

Схожі записи

  • Користувачі Perfect Money — увага небезпека!
  • Perfect Money — гроші у віртуальному кишені.