Що таке копірайтинг? Це, насправді, майже мистецтво! Копірайтер — це людина, яка вміє чітко, правильно, чітко і логічно висловлювати свої думки і поняття, і що саме головне, робити це так, щоб читачеві було цікаво і виразно.

Людина з такою професією, частіше всього, пише статті, рецензії, огляди та багато іншого, що повинно стосуватися критики або опису. Спочатку, це здається легко і просто, ніби писати і описувати що це легко, але немає! Насправді, деякі люди на шляху до копірайтингу допускали помилки в самому початку, не знаючи самої простої російської орфографії. Самі елементарні помилки відбивали назавжди бажання писати і вигадувати. Та й фобії копірайтерів теж дають про себе знати — постарайтеся подолати свої страхи і в бій!

Як же на цьому заробляють? Тут так само справа логіки і фінансів. Вебмастера, які мають навіть по кілька успішних сайтів, не можуть витрачати час на те, що б писати статті для свого сайту, так як зайняті розкруткою або іншими важливими справами. Для того, що б вирішити цю проблему, вебмастера відправляються на біржі статей, де багато копірайтерів продають свої творіння. Складно визначити, що саме потрібно власникам сайтів, але що б вгадати, доводиться писати на багато тем відразу. Взагалі-то, всі теми актуальні. Всі купуються, хоч не так часто, як інші, але все ж на місці не стоять.

Ті копірайтери, які дійсно знають свою, одну або дві теми, пишуть тільки на них, але пишуть професійно. Завдяки цьому, одні і ті ж покупці беруть статті тільки у них, і ці угоди відповідають обидві сторони.
Було б добре, якщо б завжди була статистика того, які статті купують найбільше, але, на жаль, це визначити складно, і люди повинні просто писати те, на що здатні. Як тільки «фарт» закінчиться, потрібно писати статті на інші теми, а які будуть купувати, буду писати далі. Приблизно так і діють багато копірайтери, які не досягли максимуму, але і не стоять на нулі.

Як вже говорилося, заробляти на копірайтингу можна тільки з допомогою бірж статей, але, як виявилося, на них можна не тільки купувати і продавати статті, але і виконувати різноманітні роботи. Роботи ці, на рекламування і постинг на форумах або блогах. На відміну від усяких інших проектів, на біржах статей платять за завдання набагато більше, але і вимагають грамотності від автора пропорційно більше.

Взагалі, м’яко кажучи, заробити на копірайтингу дуже вигідно з точки зору того, що працювати не доводиться настільки багато, скільки на інших видах заробітку в інтернеті. Почитайте пам’ятку копірайтеру і рекомендації з написання статей, впевнений , що багато дещо для себе візьмете. Якщо ви хочете піднятися з низу, і почати заробляти хоч трохи серйозніше, то це саме для Вас!

Буває трапляється і таке, що при написанні статей вони «випадково» видаляються, ну ви знаєте як це буває ? Радує те, що відновлення видалених файлів зараз не займає великих витрат часу, головне знати якою програмою це можна зробити, ну або до кого звернутися. З приводу розміру заробітку написанням статей — тут хто на що здатний. Один мій знайомий по мережі вже за пару років, лише на одній з бірж копірайтингу підняв майже 9 тисяч доларів, так що гроші в копірайтингу є — вже будьте впевнені.

Побродите по розділу копірайтинг — там можна знайти багато статей по даній тематиці.

Схожі записи

  • Чи можна заробити на перегляді реклами сайтів?
  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Історія початку без кінця…
  • Копірайтинг. Як писати цікаві статті?