Розкрутка сайту – найскладніший етап, набагато складніше його створення. Подивіться, скільки беззвестных сайтів ховаються в мережі Інтернет – мільярди! Вам треба якось виділитися серед них, досягти хоча б рівня в 50-100 відвідувачів за день. Але це не так просто, як може здатися. Для того, щоб йти вгору, потрібно знати кілька базових моментів. Так як створення і просування сайтів – це одне з моїх захоплень (крім, зрозуміло, «Форекс»), я постараюся дати вам кілька слушних порад.

По-перше, початківці розробники часто прямо після створення сайту кидаються закидати свій новий ресурс в соціалки, каталоги і т. д. Але краще дати сайту час. Він повинен «настоятися» – точно так само, як хороше вино. За цей час головне – отримати парочку хороших посилань, щоб перед тим, як пошуковий робот побачить посилання на вас з різних каталогів, він знав, що є і нормальні посилання. Як їх отримати? Ну, приміром, обміняйтеся постовими. Або створіть прес-релізи, а потім розішліть їх в авторитетні інтернет-журнали. Або напишіть (замовте) кілька якісних статей по темі, розмістіть їх на хорошому сайті. Ну а якщо ви тільки починаєте свій творчий шлях – можна просто купити парочку посилань, але тільки постійних.

Коли «Яндекс» проіндексувати ваш сайт, можна починати реєструвати його в соціалках. Але врахуйте, що кожні 20-30 «поганих» посилань потрібно розбавляти хоча б однієї нормальної. Ну і отримувати більше 50-70 таких «хреноссылок» в день – вкрай не рекомендується. Не ризикуйте. Розтягніть прогін по соціалкам і каталогами. Тобто, якщо ви зареєстрували, прогнали сайт з якої-небудь частини бази за цей тиждень, краще п’ять-сім днів таких рухів не робити. Через тиждень – знову частина прогону і так далі. Цим ви сімуліруете «нормальність» вашого сайту – адже звичайні ресурси також отримують нерівномірний буст.

Нормальних каталогів, взагалі-то, від сили 2-3 тисячі. Вони постійно відмирають, з’являються нові, неякісні. Якщо хтось пропонує вам прогін по 10 тисячам каталогів – не варто, це безглуздо. Розміщення в поганих каталогах може навіть зашкодити рейтингу вашого сайту. Крім того, не забувайте про розкрутку через форуми і соцмережі. Такі посилання (якщо не переспамливать і розміщувати акуратно) також цілком добре індексуються.

А взагалі головний секрет (тільки тс-с), за яким відбувається розкрутка сайтів топ 10 – це створення видимості цього сайту. Не отримуйте мільйони посилань в той же день і не продавайте той же мільйон у другій. Почекайте, наберіться довіри у «Гугла» і «Яндекса». Створіть розділ «Контакти», розділ «Про компанію», якісну шапку. І тоді вас, щонайменше, ніколи не забанять. А якщо поступово і повільно рухатися, то коли-небудь куди-то дійдеш. Ось така моя порада.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.