Як не крути, а ця маленька епопея з викриттям Кемеровського бомжа, відняла у мене порядком часу і я трохи вибився з плану з написання статей для цього блогу. Продовжимо з вами міркувати про монитезации сайтів, так би мовити, крок за кроком. В одній з попередніх статей ми злегка торкнулися заробітку на Adsense, ну а сьогодні мова піде про систему купівлі продажу посилань Sape.

Вебмастера ніжно називають її Сапа, бо вона годує і поїть тисячі вебмайстрів, максимально спрощуючи для них спосіб заробляння в мережі. Існує навіть спеціальна група сайтів MFS — що розшифровується досить просто made for sape, тобто зроблено для її рідної сапочки. Звичайно заганяють в сапу і СДЛ (сайти для людей), але таких на порядок менше, та й посилання з них треба продавати набагато обережніше.

Скільки можна заробити на Sape?

Хочете знати? Тоді відповім прямо — дохрена, ну або просто скажемо БАГАТО! Але от невдача, щоб багато заробити на sape і працювати потрібно буде відповідним чином. Я вже трохи писав про заробіток з sape — там є один приклад, ну а я лише наведу ще кілька.

Для початку наведу кілька слів відомого блогера Мауле, які я прочитав в одній з його статей і помістив її в розділ «потенціал»:

До речі, на днях подивився – скільки мені мої реферали принесли денюжек в Sape. Кращий реферал – 4838$ за весь час. Цікаво – скільки я кому приніс.

Ясна річ, що Мауль працює з сапою не перший рік, але погодьтеся, що майже 5к зелені від одного рефералла, це більш ніж круто! А тепер візьміть в руки калькулятор і порахуйте скільки ж заробив цей самий реферал на сапі… Спрощу вам завдання, сказавши, що партнерська винагорода становить 2,5% від обороту залученого користувача. Відповідно помножте суму отриману від реферала в 40 разів і ви отримаєте оборот реферала.

У вас ще не закрутилася голова від здобута циферки. Тоді трохи заспокойтеся, випийте водички і я спущу вас на землю :). Це не означає, що ви будете заробляти стільки на sape, адже для цього потрібен певний досвід, навички, та й багато чого ще.

Нещодавно Спрут замутив одну корисну фішечку з топом заробітку на сапі — дуже інформативно виходить, та й список росте не по днях, а по годинах. Цікаво скільки заробляють вебмастера на Sape — дивіться на topsape.ru.

Я ось заради експерименту загнав один СДЛ в сайт, який купив був деякий час назад, обійшовся він мені зі всіма витратами в 50$ . Так як СДЛ — то ссилочку я вирішив продавати дорого і по мінімуму. Ставка в 3 рази вище ніж по системі, ну а потім закинув ще один СДЛ-чик. В сумі можете подивитися що виходить (ТІЦ 10 у обох сайтів):

Ніби як не великий такий результатик, але це повний пасив, так і посилань на продаж немає навіть і 100, їх звичайно можна сміливо збільшити в 3 рази, але я поки потихеньку розбираюся з цією біржею ссилочек і не хочу ризикувати. І хоча основний упор хочу все-таки робити на СДЛ, вирішив все-таки зробити з п’ять сателітів, які зажену потім в сапу, але основне їх призначення буде підтримка посиланнями вже наявних СДЛ.

Так, той сайт що я купив за ці гроші вже приніс мені 168 бакса лише з сапи, плюс до того ще блогун з цього блогу дав вже 60$, так що купуйте сайтики — вони відбивають, за умови звичайно, що вони добре зроблені.

Ну давайте повернемося до нашої сапі. Природно не чекайте від мене, що я одній статті викладу все що необхідно знати і може бути корисним у роботі з цією системою, сьогодні так сказати вступний курс. Хочу присвятити сапі окрему серію статей, так і дохід по ній до кінця року, планую підняти хоча б в 3 рази.

Переваги Sape

— Пасивний дохід. Хоча твердження звичайно відносне — адже вам необхідно зробити сайти, трохи їх підкачати, а от потім вже і починається пасивний дохід. Ну я н-р заходжу на сапу раз в 2-3 дні, перевірити наявність нових заявочек, переглядаю їх за півгодинки, щось стверджую, що немає і все! А грошенята капає кожен день. І навіть 100 проданих посилань з 2-х сайтів, вистачає на те, щоб оплачувати домени і хостинг та інше.

— зручність і простота. Єдина складність, яка постає перед новачком це установка коду сапи, але як правило — ця проблема вирішується тим, з чиєї посиланням ви реєструєтеся :)). Можете сміливо стукати до чолу в аську і говорити: «Я твій реферал в сапі — допоможи поставити код!» І будьте впевнені — допоможе! Ну а далі все система робить сама, все що буде потрібно від вас — це підтверджувати заявки, та стежити за тим, щоб сайтик продовжував жити.

— Партнерська програма. Як вже було описано вище, заробіток становить 2,5% від обороту реферала. Залишається лише побажати побільше вам таких напрямків як у Мауле :). Тоді можна і не працювати взагалі.

Від чого залежить заробіток в сапі?

— показники сайтів (ТИЦ, PR, наявність в Яндекс.Каталозі і DMOZ, кількість сторінок в індексі). Ясна річ що показники впливають на ціну посилань, що в свою чергу впливає на заробіток в цілому.

— кількість сайтів. Якщо один сайт приносить вам долар в день, то скільки ж буде коли їх буде десять? А якщо двадцять? Думаю хід думки ви зрозуміли, у деяких вебмайстрів, кількість сайтів в сапі обчислюється не десятками, а сотнями :).

Так, до речі про кількість сайтів в системі — їх число, як видно з скріна на 17 серпня цього року вже за 277 тисяч, а користувачів майже 217 тисяч. Тебе ще немає в їх числі? Не біда, все що необхідно це мати бажання працювати, ну ясна річ зареєструватися на Sape, і поступово додавати до неї нові й нові проектики. По мірі зростання досвіду, буде рости ваш дохід в сапі.

Ясна річ, що я не прощаюся і серія статей про цієї системи купівлі-продажу посилань буде продовжена. Так що заглядайте на мій скромний блог.
Успіхів!!!

Схожі записи

  • Як продавати посилання в Sape.
  • Wizard.Sape — чарівний покровитель сеошників 🙂
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті