Дуже часто початківці копірайтери «страждають» від того, що не знаходять тим, для своїх унікальних статей. Вони годинами, буває навіть днями, сидять, дивлячись в монітори своїх комп’ютерів, а в голову не приходить ніяких ідей. Звичайно, це справа звички і досвіду, яких немає у новачків-копірайтерів. Але, з цим легко впоратися. Ідеї літають навколо вас сотнями, тисячами, просто потрібно включити свою уяву і кмітливість. Візьмемо для прикладу телевізор. Кожен з нас хоча б трохи дивиться «ящик». А часом буває, що ми просиджуємо біля телевізора годинами. Як з цього користь? Здається, що ми отримуємо задоволення від його перегляду, але це тільки здається. Це просто ввійшло у нас в звичку, тільки і всього. Раз така звичка є, то давайте проводити час біля телевізора з користю.

По телебаченню в наш час йде маса телепередач, шоу, новин, фільмів, пізнавальних програм. А тепер уявіть собі, скільки трудяться люди, які там працюють. Продюсери, режисери, звукорежисери, телеоператори та інші працівники телеканалів. Ви подивилися передачу, добре якщо вона цікава і пізнавальна, а якщо не дуже… Ви в тому і іншому випадку, ви, скоріше за все забудете навіть про що йшла мова в програмі.

Дуже багато ідей в цьому самому телевізорі. Коли ви дивитеся якусь телепередачу, візьміть з собою на диван блокнот і ручку. В процесі перегляду, записуйте назву теми і основні думки. Зробіть план статті. Якщо у вас добре виходить, то можете відразу конспектувати за голосом в кадрі або за кадром, собі в блокнот. Після перегляду, прочитайте всі свої записи, розпишіть що і за чим йде. Якщо ви втратили деяку інформацію, ви завжди можете залізти в інтернет і знайти всі відсутні факти. Трохи доопрацювати свою статтю і вона готова. Залишається лише пару хвилин, щоб закинути її на біржу статей і знову шукаємо ідеї для нової статті.

Хороші статті виходять як правило із пізнавальних, історичних та навчальних телепрограм. Також, подивившись фільм, під його враженням, все ретельно проаналізувавши і зробивши свої висновки, ви можете написати цікаву рецензія на нього. Можна писати статті-коментарі до спортивних ігор, якщо ви захоплюєтеся, наприклад: футболом, баскетболом, волейболом, лижними чи велосипедними перегонами, «Формулою 1». Можливостей та ідей просто маса, залишилося тільки «включити голову» і бій.

Ось таким легким способом можна написати велику кількість унікальних статей на найрізноманітніші і в теж час дуже цікаві і популярні теми. Я не закликаю вас завжди робити так і в точності слідувати моїм рекомендаціям. Я навів лише приклад того, як можна « у себе під носом» побачити ідею і втілити її в шедевр. Особисто я практично не дивлюся телевізор, хіба що канал Discovery, бо не вважаю це за потрібне для себе. Я користуюся інтернетом, і цим цілком задовольняю свої інформаційні потреби.

Схожі записи

  • 10 порад, які допоможуть вам продавати більше статей.
  • Становлення копірайтера, крок 2-й
  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?