Незважаючи на поширену оману, для заробітку в мережі не потрібно зв’язуватися з торгівлею або розробляти дорогі сервіси, заробляти своєму власнику на хліб з ікрою може і звичайний тематичний сайт, без всяких унікальних пропозицій та особливих вишукувань. Методів для цього всього два – конвертація трафіку і продаж посилань.

Конвертація — це перенаправлення тематичного трафіку з сайту на інші ресурси. Виглядає вона як звичайна реклама, перейшовши по якій, користувач принесе у скарбничку сайту кілька центів. Найбільш ефективною в цьому плані є контекстна реклама – користувачі отримують посилання на щось близьке за тематикою до предмету їх пошуку, а значить цілком здатне їх зацікавити. Наприклад, людина шукає картридж принтера, може побачити рекламу установки на нього СНПЧ і відразу по ній перейти. Власник іншого сайту отримає трафік, а власник донора — матеріальна винагорода.

Звичайно, так відбувається далеко не завжди – найчастіше відвідувачі просто залишають сторінку, ледь переконавшись в її марність. Підвищення рівня конвертації рутинна турбота власника сайту. Іноді навіть проста перестановка блоків контенту або меню може на кілька відсотків підняти ефективність реклами, але виявлення проблеми вимагає ретельного дослідження поведінки користувачів на сайті і аналізу статистики.

Якщо ж нічого не виходить і, незважаючи на сотні відвідувань в день, контекстна реклама практично не приносить прибутку, на допомогу власникам приходять банерні мережі. Справа в тому, що вони платять не тільки за переходи, але і за прості покази реклами, а значить, пошуковий трафік в будь-якому випадку принесе якийсь прибуток.

Коли ж і його не вистачає для нормального заробітку, завжди залишається продаж посилань. Пошукові системи по-своєму оцінюють користь кожного ресурсу і рекомендація від розкрученого сайту схожої тематики є для них вагомим аргументом. Багато готові платити за можливість розмістити на чужому майданчику статтю з посиланням на свій сайт і саме на продажу подібних посилань в основному заробляють слабо відвідувані сайти.

Зазвичай, всі перелічені методи використовуються спільно, для максимального прибутку з кожної окремої сторінки. Розміщена за гроші стаття може з часом привести на сайт користувачів, які розкрутять млин банерної та контекстної реклами.

Схожі записи

  • Власний сайт. Найреальніший спосіб заробити в інтернеті
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Скільки можна заробити на сайті
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті