Щось давненько я не писав про те, як розкручувати твіттер, хоча щось тут писати принципи і практичні методи не змінилися. Ну хіба що до безкоштовних варіантів додалася ліцензія на Твидиум, хоча машина ніколи не замінить людину. Інакше сеошники просто б вимерли як мамонти ? Іноді в сапі трапляються такі анкор складені сеопультом або вебэффектором, що просто валишся зі стільця від сміху. При розкручуванні твіттера найбільшу віддачу і на цей день отримую від ручного фолловинга. Деколи у відповідь підписуються приблизно 50% від числа тих, кому було надіслано пропозицію.

І хоча на мій погляд твіттер вже дає не стільки багато трафіку як раніше, але трафік є, ну а якщо його ще й грамотно монетизувати, то взагалі добре. Навіть якщо ви розкручуєте твіттер про будівництво басейнів він обов’язково знайде своїх читачів, а може і замовників. Все частіше спостерігаю, як багато магазини заводять свої твітери, де інформують про всяких знижка та розпродажі. Навіть такі серйозні проекти як інтернет магазин взуття все активніше освоюють соціальні мережі. Що поробиш, раз трафік це замовлення і прибуток, то потрібно добувати його всіма можливими способами.

Ну а тепер ближче до теми, якщо у вас сутужно з фінансами і немає можливості користуватися платними варіантами розкрутки твіттера, то цілком можна використовувати можливості такого сервісу як ManageFlitter.

Працювати досить просто, правда все англійською.

Тиснемо на Connect to twitter (попередньо зайдіть в свій аккаунт в твіттер), після чого завантажаться дані про ваших передплатників і підписок. Я в основному використовую ManageFlitter, коли хочу почистити свій твіттер від неактивних аккаунтів. Наприклад заходжу і бачу таку картину:

Ну і навіщо мені бути підписаним на акаунти, які раніше були хороші, але от на жаль свіжих записів протягом 6-8 місяців? А адже твіттер хороший саме свій актуальністю. Ви будете сміятися, але більшість seo-новин дізнаюся саме звідти. Та й прискорює індексацію сайту він як і раніше добре. При бажанні цим сервісом можна користуватися для анфолловинга і постійно, якщо ви займаєтеся активної розкруткою твіттера, але особисто я заглядаю на нього раз у місяць, цілком вистачає. Там ще є купа всяких фішечок, але думаю ви і самі розберетеся.

А що з безкоштовного по розкрутці твіттера використовуєте ви?

Схожі записи

  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.