Сьогодні на upgoing.ru мені хотілося б поговорити про те, як написати хорошу статтю. Справа в тому, що статтю в блозі цілком можна порівняти з публічним виступом перед великою аудиторією. Тому кожен блогер повинен хоча б в малій мірі володіти ораторським мистецтвом. Так як же створити хороший і якісний піст?

Як написати хорошу статтю:

Ваш пост повинен дотримуватись трьох правил, які також можна віднести до будь-якої ідеї і будь-якого тексту.
До статті повинні бути застосовані три основні принципи:
1. Зрадити своє повідомлення розголосу.
2. Викликати в читача інтерес.
3. Зробити все, щоб він запам’ятав цей пост.
За допомогою цієї схеми можна створювати будь-який пост, але вона не є класичним алгоритмом блогерів. Давайте розглянемо її детальніше.

Повідомлення
Визначтеся зі змістом і метою свого повідомлення. Дайте його розголосу. Це перший і найпростіший крок, який, за його очевидності, іноді пропускають. Розповісти читачам – про що ви збираєтеся сказати, у зв’язку з чим і навіщо це може бути корисно, це найкращий старт для будь-якого вашого поста.

Інтерес
1. Якщо пост дійсно цікавий, то він знайде відгук серед ваших читачів.
2. Якщо пост дійсно цікавий, то читачі будуть розповідати про піст і дублювати його.
3. Якщо пост дійсно цікавий, то вам забезпечено велику кількість коментарів.

Цей крок можна назвати одним з найскладніших, так як викликати живий інтерес у відвідувачів своїм постом найважче. Але написати хорошу статтю не викликавши інтересу просто неможливо. Це як створення сайтів для людей (СДЛ) якщо зробити його з розумом, то він легко завоює популярність. Кожен блогер використовує, як правило, свої відпрацьовані прийоми, які підходять конкретно для його блогу, але суть будь-якої стратегії можна звести до одного: порушуйте людей до дії конкретним прикладом, намагайтеся дати їм тільки об’єктивне і цікаве. Беріть до уваги ваші власні мотиви, страхи, цінності, переживання, емоції.

Пам’ять.
Постарайтеся згадати прочитані, найбільш цікаві статті для вас, які надихнули вас на які-небудь ідеї. Скоро ви забули про них?
Застосовуйте в основному тільки яскраві образи в своїх постах, створюйте аналогії і наводьте приклади, так як вони дуже добре запам’ятовуються. Використовуйте спеціальні кнопки, такі як – зберегти, відіслати, цитувати .
Впевнений, що використовуючи ці прості принципи ваші шанси на створення гарної статті значно зростуть. Чого і собі бажаю.

І головне не забувайте, що хороша стаття — це товар, який добре продається. Це як додаток до статті про те, як копірайтеру розширити коло замовників — просто пишіть гарно і цікаво і цей процес прискориться в рази. Ще раджу заглянути в статтю — 10 порад, які допоможуть Вам продавати більше статей, воно того варто, якщо Ви звичайно хочете підвищити рівень одержуваного доходу ?

Схожі записи

  • Становлення копірайтера, крок 2-й
  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Історія початку без кінця…
  • Як правильно писати тексти для сайту?