З тих пір як купівлі та заробіток в інтернеті перестав бути екзотикою, а став звичною частиною нашого життя, людям все частіше доводиться користуватися електронними грошима. Це зручно, з їх допомогою платіж може бути зроблено протягом кількох хвилин, що дозволяє здійснювати покупки в інтернет-магазинах або вести бізнес в мережі, не виходячи з дому, не витрачаючи час на дорогу в банк.

Але більшість з нас поповнює свій електронних гаманець рублями, а нерідко доводиться розраховуватися доларами, євро або українськими гривнями. А курс, за яким ваш партнер готовий прийняти у вас WMR не зовсім такий, як в банківських обмінних пунктах. Невже вигідніше відмовитися від використання електронних грошей або змиритися з додатковими невиправданими витратами, які супроводжують обмін валюти? Ні, і в інтернеті можна досить вигідно обміняти одну валюту на іншу і при цьому не витрачати кілька годин на перегляд і порівняння курсів, пропонованих різними інтернет обмінниками.

Досвідчені користувачі знають, що в інтернеті можна знайти зручний сервіс на всі випадки життя. Існує він і для тих, хто хоче вигідно обміняти одну електронну валюту на одного. Знайти подібний сервіс можна за посиланням http://www.bestchange.ru/, де до ваших послуг моніторинг обмінників. Bestchange безперервно спостерігає за курсами обміну різних валют в декількох десятках обмінників і виводить результати спостереження у вигляді таблиць, дані в яких оновлюються 1-2 рази в хвилину. Переглянувши відповідну таблицю ви відразу побачите який обмінник готовий вам дати максимальну суму в доларах за ваші 1000 рублів, а в якому вигідніше міняти їх на євро.

Ще одна перевага, яку отримують відвідувачі Bestchange – впевненість у безпеці майбутньої угоди. У рейтингу обмінників, поданій на сайті, беруть участь тільки перевірені адміністратором надійні ресурси з бездоганною репутацією.

Якщо вам потрібно поміняти рублі на долари перейдіть за посиланням WMR і з лівого боку екрану буде колонка, в якій слід вибирати курс обміну. У правій частині екрану знаходиться таблиця, яка містить п’ять колонок.

У першій колонці «обмінник» знаходяться назви ресурсів, які обмінюють електронні гроші. У другій колонці вказано скільки грошей потрібно віддати за обмін однієї валюти на іншу. Саме ця колонка використовується для вибору найвигіднішого варіанту обміну. Третя колонка називається «отримуєте» і показує суму, яку ви отримаєте у вибраній валюті. Колонка «резерв» містить інформацію про резерв коштів у тому чи іншому обміннику, а п’ята колонка «BL» відображає рівень довіри користувачів до даному обменнику. Але, як вже говорилося вище, у моніторингу беруть участь тільки надійні «білі» обмінники.

Таким чином обмін електронних грошей за найвигіднішим курсом забере у вас лише кілька хвилин, але заощадить чимало коштів.

Схожі записи

  • Електронні гроші та їх особливості