Знаєте, я вже навіть звик, що трафік з пошукових систем зазвичай лідирує Google, але коли я глянув на статистику за вересень свого нового проекту, то очі мої повільно поповзли на чоло. Трафік від яндекса перевищив трафік від google рівно в 280 разів. Щоб сумніваються стало трохи менше, кидаю вам скрін зі статистики Google Analitics:

Як вам така фішка від яндекса? Про-про-про-про Яндекс, прости мені мої сумніви з приводу твоєї крутизни в рунеті. Як таке сталося, що траф з яшки настільки перевищив інші пошуковики — будемо вважати, що мені просто пощастило, так як я ще ЅЕОшник початківець, так просто ставлю експерименти. Але ось що мені цікаво, так це коли дивишся детальніше, то якісна аудиторія приходила до мене з Yahoo, це судячи з часу відвідин, потім яндекс і вже потім гугл. Звичайно не хочу робити якісь певні висновки, спишемо це на його величність випадок…

Але те, що здається на перший погляд випадковим, на перевірку виявляється очевидною річчю. Лише через деякий час помітив, що просування кількох статей і зіграло цю вирішальну роль. Просування сайтів — це не просто дія за натхненням, а довгий і наполеглива праця. Особливо якщо врахувати, що яндекс постійно змінює свої алгоритми, стає зрозуміло чому сайт який ще вчора був в Топі сьогодні впав на сотню позиції.
Але питання звичайно для мене залишився і полягає він у тому, чому саме в яндексі статті просунулися в топ, а в google цього не сталося. Можливо це тому, що в індексі гугла набагато більше сторінок, а відповідно і конкуренція за деякими запитам може бути в рази вище.

А як ви вважаєте чому такий трафік від Яндекса?

Ще почитати:
Яндекс вище розуміння.
Яндекс просунув непродвигаемое
Яндекс або Гугл — конкурс кращого приколиста
Стимул

Схожі записи

  • Яндекс підкинув свиню оптимізаторів!
  • Яндекс вище розуміння.
  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁